Marian Kmita ze statuetką "Feliks Boksu"

MN 27/04/2013
Kanały Polsat Sport
 Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, otrzymał statuetkę rFeliks Boksur1;, która jest wręczana co roku na Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Feliksa Stamma. Kmita zapowiedział, że Polsat powraca do promowania boksu amatorskiego. Pierwszym krokiem w tym kierunku była transmisja z turnieju im. Feliksa Stamma na antenie Polsatu Sport.

Marian Kmita na antenie Polsatu Sport o boksie amatorskim w Polsacie:
To jest nasz obowiązek. Zajmujemy się boksem zawodowym, ale nie ma boksu zawodowego bez amatorskiego. (...) Wracamy do promowania boksu amatorskiego jako czegoś nierozerwalnie związanego z zawodowym. Boks jest po prostu jeden, dobry boks.

Marian Kmita na antenie Polsatu Sport o statuetce rFeliks Boksur1;:
To jest wyróżnienie dla całego Polsatu. Bo ja każdą nagrodę, czy dla siebie, czy dla naszych dziennikarzy, traktuję jako wyróżnienie dla Polsatu. Dajemy wiele polskiemu boksowi, finansowo i organizacyjnie i tak będzie. To jest nasz obowiązek i tak chcemy robić dalej.
 

Komentarze

 • 2960
  #1 rotalplus dnia 27-04-2013 21:58
  Marian Kmita Celebryta- zamiast zadbać o porządny sport na antenach Polsatu to bawi się w zbieranie nagród
 • 2214
  #2 mateush dnia 28-04-2013 13:47
  Gratki dla nagrodzonego. Polsat od samego początku stawiał na boks, teraz się to rozszerzyło o walki pokrewne, ale boks wciąż jest obecny i to nie tylko zawodowy. Chociażby na Gali Boksu organizowanej przez Polsat byli bokserzy amatorzy. I oby tak dalej.
 • 1831
  #3 Staszek dnia 28-04-2013 14:08
  Tyle pieniędzy co wydali przez te lata na polski boks, to nic dziwnego że dali Kmicie statuetkę.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.