Konkurs Polsat JimJam i Atmedia z okazji Dnia Dziecka

przemekp 25/05/2013
Polsat JimJam
 Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Polsat JimJam i Atmedia zapraszają do udziału w konkursie związanego z serialem rStrażnicy miastar1;. Jest to zupełnie nowy, nieemitowany dotąd w Polsce, serial animowany w 3D. Dzieci poznają miasteczko, w którym przyjaĹşń, bezinteresowna pomoc i współpraca w grupie to wartości najwyższe. Dzięki takiej postawie jego mieszkańcy radzą sobie z każdym problemem.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaproponować swojego bohatera serialu rStrażnicy miastar1;. Konkurs trwa do 28 maja. Na 10 laureatów czekają wspaniałe nagrody od Polsat JimJam, w tym komplet małego artysty, oraz urocze przytulanki dla najmłodszych.

rStrażnicy miastar1; to serial, który łączy edukację z zabawą. Fascynujący, kolorowy świat pojazdów ratunkowych przekazuje dzieciom takie wartości jak przyjaĹşń, bezinteresowna pomoc, rozwiązywanie problemów czy odwaga. Bajka spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, bo mimo, iż jego bohaterami są pojazdy, to znaczną ich część stanowią postacie żeńskie, takie jak: Strażak Fiona, Alice Tubalska, Ĺťelazna Tilly, Ślicznotka Wheelie, Odlotowa Cindy, Quadzia czy Słodka Iris.

Konkurs Polsat JimJam na stronie Atmedia

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.