Formuła 1: Grand Prix Kanady również w Polsacie Sport News

przemekp 05/06/2013
Kanały Polsat Sport
 Zmodernizowane opony do bolidów Formuły 1, które - jak zapowiadał ich producent - zespoły miały otrzymać na cały wyścigowy weekend przed Grand Prix Kanady (7-9 czerwca), na razie będą mogły być użyte tylko podczas dwóch piątkowych treningów. Transmisje kwalifikacji i wyścigu wyjątkowo również w Polsacie Sport News, ponieważ w Polsacie będzie Sopot TOPtrendy Festiwal 2013.

W wyścigu nowe opony mają zadebiutować 30 czerwca podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii. Od początku tegorocznego sezonu teamy F1 miały bardzo poważne problemy z tylnymi oponami marki Pirelli. Ogumienie się rozwarstwiało, pękało, zużycie następowało znacznie szybciej niż wykazały pierwsze testy. Nowe opony zostały wzmocnione dodatkowym oplotem z kevlaru. Każdy zespół dostanie do testów po dwa komplety.

Transmisje z toru Circuit Gilles Villeneuve z Montrealu będą oczywiście także na kanałach Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD. Będą transmitowane zarówno piątkowe sesje treningowe, sobotnie kwalifikacje, jak i niedzielny wyścig.

Transmisje w Polsacie Sport News:
19:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady - kwalifikacje, sobota, 8 czerwca
20:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady, niedziela, 9 czerwcaKomentarze

  • 1415
    #1 krab13 dnia 06-06-2013 17:33
    Dobrze że chociaż w jakimkolwiek niekodowanym kanale dadzą, już myślałem że będę musiał oglądać na RTL...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.