' /> ' /> '>

"Polsat by night" - nowy program Popielewicz i Cejrowskiego [akt.]

MN 07/06/2013
Polsat
 13 czerwca (czwartek) Polsat wyemituje pilotowe wydanie programu rPolsat by nightr1; r11; dowiedział się nieoficjalnie serwis tvpolsat.info. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że będzie to mocny, nieunikający kontrowersji program lifestylowy. Jak się dowiedzieliśmy, projekt będą tworzyć m.in. osoby, które niegdyś związane były z rSię kręcir1; i rSię kręci na żywor1;.

Program ma być realizowany w mobilnym studiu, które stanowić będzie luksusowa limuzyna. W programie znajdą się relacje z ważnych wydarzeń, m.in. festiwalu TOPtrendy 2013 i KSW 23. W rPolsat by nightr1; zobaczymy również wywiady ze znanymi osobami. Program poprowadzi Agnieszka Popielewicz, a wspierać ją będzie Marcin Cejrowski.

Przypomnijmy, że o nowym programie Agnieszki Popielewicz informowaliśmy już w marcu. Powiedziała nam o nim sama Popielewicz. Nie chciała jednak wtedy zdradzić szczegółów na jego temat.Aktualizacja:
Z informacji uzyskanych od kierownictwa stacji wynika, że program na razie będzie miał tylko jeden odcinek. Być może projekt będzie kontynuowany jesienią, ale nie zapadły jeszcze decyzje w tej sprawie.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 07-06-2013 23:31
    Się kręci na żywo oraz Studio Weekend się nie przyjęły, więc trzeba spróbować czegoś nowego. Może ten program się przyjmie i nie zniknie z ramówki po jednym sezonie telewizyjnym. Sądząc po tematyce jaka będzie obecna w Polsat by night, to może będzie to w jakimś stopniu konkurencja dla Na językach z TVN-u, ale tak mi się tylko wydaje. Nie zdziwię się, jeśli w którymś odcinku będzie taka zapowiedĹş - A już w następnym odcinku naszym gościem będzie Krzysztof Ibisz!.
    wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.