Ruszają zdjęcia do nowej serii "Hotelu 52". Dużo niespodzianek dla widzów

MN 08/06/2013
Polsat
 W połowie czerwca startują zdjęcia do siódmego sezonu serialu rHotel 52r1;, który powróci na antenę Polsatu po sezonie przerwy. Widzów czekają niespodzianki. W nowej serii ciężar akcji przeniesie się na męską część obsady: Tomasza (Filip Bobek), Andrzeja (Marek Bukowski) oraz Igora (Kamil Kula). Do serialowego hotelu znowu zawita także cała plejada gwiazd r11; gości hotelu.

W poprzednich seriach główną bohaterką była Natalia (Laura Samojłowicz), która, co już pewne, tym razem nie pojawi się w serialu. W nowym sezonie widzowie będą mogli śledzić losy innych bohaterów, zwłaszcza konsjerża Tomasza, który zadebiutował w szóstym sezonie, a także Andrzeja i jego syna Igora. Nowe odcinki serialu rHotel 52r1; będzie można oglądać na antenie Polsatu oraz w telewizji internetowej ipla już jesienią. Serial dla Polsatu niezmiennie produkuje firma Akson Studio.


Filip Bobek
foto: Polsat


Z kolei w wakacje Polsat przypomni widzom wcześniejsze odcinki serialu. Od najbliższego poniedziałku będzie można śledzić losy bohaterów od pierwszego sezonu (w dni powszednie o 13:45).


Komentarze

  • 472
    #1 Jarek dnia 08-06-2013 23:38
    Po co trupa reaktywowac??

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.