Ruszyły zdjęcia do siódmej serii "Hotelu 52"

przemekp 21/06/2013
Polsat
 Jesienią ubiegłego roku Telewizja Polsat zdecydowała się zakończyć produkcję rHotelu 52r1; na szóstej serii, a jednak serial będzie miał kontynuację w jesiennej ramówce stacji. Podczas sześciu sezonów produkcja zgromadziła rzesze wiernych fanów, których z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów.

Reżyserem i operatorem obrazu znów jest Grzegorz Kuczeriszka, znany między innymi z tworzenia takich projektów jak rTeraz albo nigdyr1;, rCzas Honorur1;, rOficerr1;, a autorami scenariusza są: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska, Radosław Figura i Andrzej Gołda. Zdjęcia do rHotelu 52r1; rozpoczęły się 14 czerwca i potrwają do połowy paĹşdziernika. Będą odbywały się głównie na hali zdjęciowej w Konstancinie, a także w Warszawie. Producentem serialu jest Akson Studio. Trzynaście najnowszych odcinków siódmej serii rHotelu 52r1; trafi do jesiennej ramówki Telewizji Polsat.

rHotel 52r1; to serial telewizyjny, którego akcja rozgrywa się współcześnie w luksusowym, warszawskim hotelu. Śledzimy w nim życie osobiste i perypetie zawodowe personelu. W poprzednich seriach główną bohaterką była Natalia (Laura Samojłowicz), która, co już pewne, tym razem nie pojawi się w serialu.


Komentarze

  • 2550
    #1 doniu dnia 21-06-2013 20:09
    Oby tylko nie wystąpił efekt " Szpilek na Giewoncie" kiedy to po zmianie głównej bohaterki ogłądalność poszła ostro w dół icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.