Drużyna z Kielc wygrała "Ekipę na swoim"

MN 26/06/2013
Polsat
 Drużyna Dartaniany z Kielc wygrała program rEkipa na swoimr1;. W nagrodę członkowie ekipy otrzymali możliwość poprowadzenia piwiarni w tym mieście, statuetkę, opłacony czynsz na dwa miesiące oraz zagwarantowane pierwsze zatowarowanie lokalu. W wielkim finale, który był emitowany na żywo z dwóch miast, drużyna z Kielc wygrała ze składem Barking z Częstochowy. Zwycięzcę wybrali widzowie Polsatu w głosowaniu SMS.

Drużyna z Kielc zawrze umowę franczyzową, uprawniającą do prowadzenia lokalu usługowego należącego do sieci franczyzowej rPiwiarnie Warkir1;. W ramach nagrody Grupa Ĺťywiec zapewni zwycięskiej ekipie: w pełni dostosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej lokal, pokrycie czynszu najmu lokalu w okresie lipiec r11; sierpień 2013 r., pierwsze zatowarowanie lokalu o wartości 35 000,00 netto zł, w tym należny podatek VAT.


Dartaniany z Kielc
foto: Polsat


Podczas finału, który w Kielcach prowadziła Agnieszka Popielewicz, a w Częstochowie Aleksandra Szwed, drużyny wspierali, m.in. Margaret, Feel, Video, Honorata HONEY Skarbek i Rafał Brzozowski. Finał ze specjalnego studia obserwowali oraz komentowali jurorzy: Maria Rotkiel, Radosław Majdan i Tomasz Cygiert. Program liczył 9 odcinków, które Polsat emitował we wtorki o 22:00.

Fundatorem nagrody głównej jest Warka (Grupa Ĺťywiec), która była również sponsorem programu.
 

Komentarze

  • 1349
    #1 DamianCP dnia 26-06-2013 06:30
    Gratulacje icon_smile Oglądałem i było ciekawie a na finale byla mała wpadka przy występie Honey ale to nic icon_wink
  • 2550
    #2 doniu dnia 26-06-2013 16:29
    Kiedyś oglądałem fragment tego programu , ale jakoś mnie nie zaciekawił - nudne to było.icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.