Trwają zdjęcia do nowej serii "Świata według Kiepskich"

MN 26/06/2013
Polsat
 Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu rŚwiata według Kiepskichr1; w reżyserii Patricka Yoki (produkcja ATM Grupa dla Polsatu). W nowej serii Ferdek (Andrzej Grabowski) będzie musiał wykonać brudną robotę, Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) kupi auto i zacznie robić kurs prawo jazdy, Boczek (Dariusz Gnatowski) zda maturę, PaĹşdziochowa (Renata Pałys) trafi do więzienia, a PaĹşdzioch (Ryszard Kotys) wyląduje w szpitalu.

Nowa robota Ferdka będzie ciężka i wymagająca. Jednak dzięki niej poczuje, że żyje. W międzyczasie wrobi świeżo upieczonego maturzystę Boczka w ślub i będzie próbował wyswatać Mariolkę (Barbarę Mularczyk). Z kolei PaĹşdzioch wynajmie mecenasa Rogalskiego i złoży pozew rozwodowy. W nowej serii nie zabraknie też nowych perypetii Jolasi i Waldka. Ukochana Cyca będzie chciała go zostawić i wyjechać do Warszawy. Wszystkie scenariusze nowej serii powstały dzięki współpracy trzech osób: Aleksandra Sobiszewskiego, Katarzyny Sobiszewskiej i Patricka Yoki.


Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Gałła
foto: ATM Grupa


W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę, m.in.: Marzenę Kipiel-Sztukę (Halinka) i Andrzeja Grabowskiego (Ferdek), Bartosza Ĺťukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (PaĹşdzioch), Renatę Pałys (PaĹşdziochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk, (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia), Lecha Dyblika (Badura), Bohdana Smolenia (Listonosz) i Andrzej Gałłę (Kozłowski).

Nową serię rŚwiata według Kiepskichr1; (łącznie 13 odcinków, 419-431) Polsat pokaże w jesiennej ramówce.
  

Komentarze

 • 2550
  #1 doniu dnia 26-06-2013 18:28
  Fajnie zapowiadają się te nowe odcinki ŚWK. icon_wink
 • 1415
  #2 krab13 dnia 26-06-2013 19:45
  szkoda że nowe odcinki są coraz nudniejsze,nawet powrót Waldka nie pomaga
 • 2639
  #3 Emil dnia 26-06-2013 20:01
  Ferdek - kiedyś już wykonywał jakieś roboty
  Halinka - i co z tym autem, skoro akcja odbywa się w mieszkaniu Kiepskich, na korytarzu, a czasem u PaĹşdziochów
  Boczek - maturę, ale chyba z gastronomii
  PaĹşdzioch - nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie trafi do szpitala
  PaĹşdziochowa - więzienie - hmm... kiedyś to musiało nastąpić
  Ukochana Cyca będzie chciała go zostawić i wyjechać do Warszawy - jako, że jest to sitcom, to pewnie w następnym odcinku po tym, Jolasia znów będzie np. jeść obiad z Cycem u kiepskich.
  Ogólnie pomysły nawet ciekawe, ale to i tak nie to samo, co choćby kilka lat temu. Wiadomo, że taki Walduś nie będzie już jak w latach 1999-2005, ale ta Jolasia bywa czasem denerwująca. Jedynie, to chyba Boczek tak bardzo się nie zmienił, a fajna jest także rola prezesa Kozłowskiego. No cóż, zobaczymy jak ten 18. już sezon wyjdzie w praniu.
  wink
 • 3170
  #4 daniel212 dnia 27-06-2013 13:50
  Fajnie, zawsze oglądam nawet na ipla.icon_smile
 • 2152
  #5 przemekp dnia 02-07-2013 04:10
  Bardzo interesująco zapowiada się ta nowa seria, już nie mogę się doczekać nowych odcinków icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.