World Grand Prix i T-Mobile Ekstraklasa w kanałach Polsatu

MN 18/07/2013
Kanały Polsat Sport
 Ruszają rozgrywki World Grand Prix siatkarek oraz nowy sezon piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Transmisje na sportowych antenach Polsatu. W sumie stacje Polsatu pokażą 105 spotkań fazy eliminacyjnej i turnieju finałowego World Grand Prix. Mecze Polek w Polsacie Sport, a pozostałe w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News. Spotkania T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Mecze naszych siatkarek będzie można śledzić od 2 sierpnia. Spotkania World Grand Prix skomentują: Wojciech Drzyzga, Tomasz Wójtowicz, Ireneusz Mazur, Przemysław Iwańczyk, Marcin Lepa, a mecze Polek Tomasz Swędrowski i Jerzy Mielewski. Wywiady będzie przeprowadzać Marek Magiera.

Z kolei w przypadku T-Mobile Ekstraklasy kodowane kanały sportowe Polsatu pokażą do pięciu meczów w kolejce, w tym wszystkie mecze Śląska Wrocław (piątkowe o 18:00, sobotnie o 15:30 i 18:00 oraz niedzielne o 15:30). Po ostatnim meczu dnia w Polsacie Sport Extra magazyn ze skrótami wszystkich spotkań. Mecze będą komentować: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk i Marcin Feddek.
 

Komentarze

  • 2550
    #1 doniu dnia 19-07-2013 15:53
    W jakim mieście będzie rozgrywany World Grand Prix z udziałem polskich siatkarek ? icon_smile
  • 2152
    #2 przemekp dnia 21-07-2013 04:05
    doniu, W pierwszy weekend rozgrywek, czyli 2 - 4 sierpnia Polki będą grały w brazylijskim Campinas w ramach grupy A (z Brazylią, USA i Rosją), w terminie 9 - 11 sierpnia polskie siatkarki zagrają w Płocku w ramach grupy H (z Japonią, Niemcami i Kazachstanem), a w terminie 16 - 18 sierpnia Polki będą grały w chińskim Wuhan w ramach grupy N (z Chinami, Serbią i Argentyną) icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.