' /> ' /> '>

"Ślubna gorączka" - nowy paradokument w Polsacie

MN 09/08/2013
Polsat
 Tej jesieni do pakietu seriali paradokumentalnych Telewizja Polsat dodaje nową produkcję pod tytułem rŚlubna gorączkar1;. A w niej prawdziwe historie, w których wszystko może się zdarzyć. Od wielkiej miłości, po zaskakujące rozstania tuż przed samym sakramentalnym "TAK".

Kiedy para zakochanych decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego, rozpoczynają się przygotowania do ceremonii ślubnej oraz towarzyszącego jej wesela. Wydarzeniom tym bardzo często towarzyszą nieprzewidywane kłopoty i trudności, które muszą pokonywać przyszli małżonkowie. W każdym odcinku zobaczymy historię wybranej pary i ich perypetie, związane z przedślubnymi przygotowaniami - od momentu poznania do ceremonii ślubnej. Albo... do jej odwołania.

Producentem serialu rŚlubna gorączkar1; r11; na zlecenie Telewizji Polsat r11; jest firma CONTENT Rozwiązania Kreatywne. Autorami pomysłu są: Agnieszka Osak-Rejmer i Paweł Zeitz. Reżyserem nadzorującym jest Sebastian Konrad.
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 10-08-2013 04:59
  Powtórki tego serialu zapewne pojawią się na antenie Polsatu CafĂŠ. Myślę, że Ślubna gorączka idealnie pasowałaby również w ramówce kanału LOVE.
  wink
 • 2152
  #2 przemekp dnia 10-08-2013 06:14
  Kolejny serial paradokumentalny w Polsacie - tym razem poruszający jedno konkretne zagadnienie (czyli historie związane ze ślubem), a nie różne sprawy, tak jak np. "Dlaczego Ja?", czy "Trudne sprawy" icon_wink No zobaczymy, jak się przyjmie ten program wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.