"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" jesienią w Polsacie

MN 09/08/2013
Polsat
 Spotykają ich nieprzyjemności, słyszą niewybredne komentarze, mają problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Grozi im kalectwo, a być może i śmierć. O kim mowa? O ludziach z gigantyczną nadwagą. To ich historie i zmagania zobaczymy w nowym reality-show Polsatu rFat Killers. Zabójcy tłuszczur1;.

Program dotyka coraz bardziej palącego i aktualnego problemu otyłości. Ponad połowa osób po 20 roku życia krajów Unii Europejskiej ma nadwagę lub zmaga się z otyłością. Sytuacja pogarsza się z roku na rok. Polskie badania z udziałem dorosłych Polaków pokazują, że 40,3% mężczyzn i 28,4% kobiet ma nadwagę. Niestety, problem dotyczy także dzieci i młodzież. rFat killers. Zabójcy tłuszczur1; obnaży całą prawdę o otyłości i pokaże jak z nią walczyć by schudnąć. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom sześciu osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły zmienić siebie. Dla wielu z nich to często ostatni moment, by wręcz uratować swoje zdrowie i życie. Historie i zmagania, które pokażemy są bardzo emocjonujące, niezwykle poruszające, a efekty spektakularne. Program poprowadzi jako rspecjalista-trenerr1; Konrad Gaca, twórca własnej metody odchudzania, pomysłodawca kampanii prospołecznej rChudniesz - Wygrywasz Zdrowier1;, prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością oraz jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist.

rFat Killers. Zabójcy tłuszczur1; jest polskim, autorskim pomysłem firmy Rochstar, która na zlecenie Polsatu odpowiada za jego produkcję.
  

Komentarze

 • 2550
  #1 doniu dnia 09-08-2013 20:36
  Dobrze , że Polsat w tytule programu zrezygnował z człona "Grubasy" , bo to trochę było brzydkie i obraĹşliwe. icon_wink
 • 2639
  #2 Emil dnia 10-08-2013 05:13
  doniu, chciałem to samo napisać, ale mnie wyprzedziłeś.
  winkgrin

  Dodam tylko, że dobrze, iż Polsat się opamiętał i zastosuje pierwotny tytuł programu.
  wink
 • 1123
  #3 Logan dnia 11-08-2013 12:23
  Jedyna nowość w tej stacji jaka mnie zainteresowała.
 • 2152
  #4 przemekp dnia 12-08-2013 03:46
  Chyba rzeczywiście ten tytuł będzie bardziej odpowiedni dla tego programu, bo określenie "grubas" w stosunku do jakiejś osoby nie jest zbyt miłe icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.