Katarzyna Dowbor poprowadzi "Nasz nowy dom" w Polsacie

MN 09/08/2013
Polsat
 Suche ściany, bieżąca woda, własne łóżko i kąt do nauki to dla niektórych absolutne minimum, ale dla bohaterów nowego reality-show Polsatu rNasz nowy domr1; to szczyt marzeń. Udział w programie będzie dla nich szansą na jego spełnienie i być może początek nowego życia.

Ekipa remontowa pod kierunkiem architekta Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby w ciągu pięciu dni w taki sposób przebuduje ich lokale, aby trudne warunki mieszkaniowe stały się bardziej przyjazne. W programie weĹşmie udział 10 rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Przykładem niech będzie historia matki dwójki dzieci, która uciekając od męża alkoholika z dnia na dzień została niemal bez środków do życia. Wszystkie rodziny pokazane w programie mieszkają w bardzo złych warunkach, które zagrażają zdrowiu i życiu. Czasami bez ciepłej wody, wychowując kilkoro dzieci swoich lub będąc rodziną zastępczą albo rodziną adopcyjną. Ekstremalnie trudna sytuacja materialna nie pozwala im na podjęcie remontu. Prowadzącej Katarzynie Dowbor, która jak sama mówi zbudowała niejeden dom opowiadają o sobie, co takiego wydarzyło się w ich życiu, że nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków. Ich historie są wzruszające, niecodzienne i zawsze emocjonujące.

Producentem programu i właścicielem praw do formatu jest Constantin Entertainment.
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 10-08-2013 05:18
  Całkiem fajnie zapowiada się ten program. Widać jakieś podobieństwo do amerykańskiego Extreme Makeover: Home Edition. Ciekawe jakie będą wyniki oglądalność oraz jaka będzie pora emisji. Może sam z ciekawości zerknę na pierwsze odcinki.
  wink
 • 2152
  #2 przemekp dnia 12-08-2013 04:01
  Tak ogólnie ten program naprawdę może być bardzo ciekawy, bo jak widać nie chodzi w nim tylko o remontowanie domów, ale także pokazuje on historie rodzin, które dotychczas mieszkały w ciężkich warunkach icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.