Seriale, rozrywka i filmy w jesiennej ramówce Polsatu

MN 09/08/2013
Polsat
 Prawdziwy relaks w świetnym towarzystwie zapewnią widzom Polsatu dwie serialowe premiery: r2XLr1; oraz rTo nie koniec światar1;. Nie zabraknie również rPierwszej miłościr1;, rHotelu 52r1;, rŚwiata według Kiepskichr1;, a także programów rTylko muzyka. Must be the musicr1;, rTylko taniec. Got to Dancer1; i filmów.

Czekoladki ukryte w niezliczonych zakamarkach. Piramidy babeczek na nocnym stoliku. Poczucie winy i wciąż odnawiane obietnice - nigdy więcej! Tak oto przedstawia się rzeczywistość niekochanej przez męża dietetyczki Laury (Edyta Jungowska). Sałata, kawa, kawa i sałata a wieczorem uczta - taką dietę stosuje Agata (Elżbieta Romanowska) - biolog rna wiecznej diecier1;. Oto bohaterki serialu r2XLr1;. Co je łączy? Nadwaga, samotność i tęsknota za oszałamiającą sylwetką i wielką miłością. Czy wzajemne wsparcie pozwoli im zrealizować marzenie o rozmiarze S? Czy upragnione czekoladki zamiast w szufladzie biurka i torebce wylądują raz na zawsze w koszu na śmieci? Czy Agacie i Laurze wraz z wagą ubędzie problemów? Jakie zabawne historie będą temu towarzyszyć?
W serialu obok Edyty Jungowskiej i Elżbiety Romanowskiej zobaczymy m.in.: Przemysława Sadowskiego, Filipa Bobka, Piotra Roguckiego, Piotra Polka, Natalię Klimas i Piotra Stramowskiego. Całość reżyseruje Bodo Kox czołowy przedstawiciel polskiego offu, autorami scenariusza są Radosław Figura, Radosław Trześniowski i Anita Nawrocka. Serial wyprodukowało Akson Studio.

Koniec świata! Tylko gdzie on jest? Dla Pawła (Krystian Wieczorek), warszawskiego playboya piłkarskiego będzie on w... Białej Podlaskiej! Co skłoni wielbiciela pięknych kobiet i miłośnika szybkich ferrari do porzucenia wielkomiejskiego blichtru na rzecz sielskiej atmosfery małego, choć malowniczego miasteczka? Oczywiście praca i pieniądze, a właściwie ich brak. Jedynym rozwiązaniem problemów okazuje się być sprzedaż odziedziczonego domu. Jednak co zrobić w przypadku, gdy współwłaścicielką nieruchomości jest Anka (Karolina Gorczyca) równie harda co piękna trenerka lokalnej młodzieżowej drużyny piłki nożnej? Rodzinny dom jest dla niej bezcenny i zrobi wszystko by go zachować. Zdaje się nie działać na nią męski urok Pawła, bo właśnie uciekła sprzed ołtarza i nie w głowie jej romans. Czy aby na pewno? Może Paweł znajdzie jednak drogę do jej serca? Być może przekona ją do sprzedaży domu? Do jakich forteli się ucieknie? A może za sprawą Anki uzna, że ani jego problemy, ani Biała Podlaska rTo nie koniec światar1;? W serialu rTo nie koniec światar1; obok Karoliny Gorczycy i Krystiana Wieczorka zobaczymy m.in.: Pawła Królikowskiego, Eryka Lubosa, Magdalenę Lamparską, Artura Dziurmana, Marka Frąckowiaka, Dorotę Pomykałę, Kamila Kulę, Adę Fijał, Marka Siudyma, Przemysława Bluszcza i Jerzego Schejbala. Serial reżyseruje Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza są: Hanna Węsierska i Ewa Sienkiewicz. Całość wyprodukowało Aktiv Media.

Już jesienią zobaczymy kolejną, szóstą, odsłonę najpopularniejszego polskiego talent show rTylko muzyka. Must be the musicr1;. Rywalizujących kandydatów na gwiazdy ocenią jurorzy w niezmienionym składzie: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzi przebojowy duet: Maciek Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. rTylko muzyka. Must be the musicr1;, to już uznany sposób na sukces dla wielu młodych muzyków. Muzyczne talent show rTylko muzyka. Must be the musicr1; powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu. Program produkuje Jake Vision.

Nietuzinkowi uczestnicy, pasjonaci różnorodnych stylów tanecznych, o których wielu z nas nigdy dotąd nie słyszało znów zawładną sceną rTylko taniec. Got to Dancer1;. Oceniać ich będzie jury w niezmiennym składzie: Joanna Liszowska, Alan Andersz, Michał Malitowski oraz ceniona choreograf, tancerka i guru hip hopu - Anna rYouyar1; Jujka, którą mogliśmy poznać już w poprzedniej edycji show. Niezmiennie, wspólnie z Maćkiem Dowborem taneczne show poprowadzi zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy rSr1; w tańcach latynoamerykańskich i standardowych r11; Anna Głogowska. Jurorzy spędzili w studio 5 dni, w trakcie których obejrzeli występy blisko 150 uczestników, wyłonionych na etapie precastingów. Mnóstwo młodych ludzi, różne style tańca i wyjątkowa chęć pokazania się. Taneczny talent show rTylko taniec. Got to Dancer1; powstał na licencji programu rGot to Dancer1; emitowanym na brytyjskim kanale Sky One. Licencję zakupiła również amerykańska stacja CBS, gdzie program nadawany jest pod nazwą rLive to Dancer1;. Dystrybutorem formatu jest Shine International. Producentem i reżyserem polskiej edycji programu jest Jan Kępiński. (Jake Vision).

Na liczne prośby widzów Telewizja Polsat postanowiła kontynuować serialowy hit ostatnich lat, czyli rHotel 52r1;. Już po raz siódmy otworzymy jego podwoje dla nowych gości i ich frapujących historii. Mimo wyjazdu Natalii i Krzysztofa hotel świetnie prosperuje pod czujnym okiem Andrzeja (Marka Bukowskiego). Niezmiennie w recepcji gości powitają Sara i Marta (Klaudia Halejcio i Magdalena Lamparska) a za pulpitem konsjerża stanie Tomasz (Filip Bobek). Z zagranicy wróci Igor i to w towarzystwie synka. Doświadczy czym jest prawdziwa przyjaĹşń i znajdzie pracę w hotelu. Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza, w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje? W serialu obok Marka Bukowskiego, Magdaleny Cieleckiej, Kamila Kuli, Weroniki Rosati, Filipa Bobka, Magdy Lamparskiej i Klaudii Halejcio zobaczymy także: Krzysztofa Kwiatkowskiego, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Macieja Musiała, Karolinę Nolbrzak i Petera Lukasa. Gościnnie wystąpią: Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Dominika Ostałowska, Piotr Cyrwus, Grażyna Błęcka-Kolska i Bartosz Ĺťukowski. Serial reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka, autorami scenariusza są Katarzyna Leżeńska, Aneta Głogowska, Radosław Figura i Andrzej Gołda. Producentem serialu jest Akson Studio.

Od 14 lat Polsat pokazuje kolejne odcinki rŚwiata według Kiepskichr1;. Od początku serial ma swoją wierną widownię, nie ważne czy premiera czy powtórka każdy odcinek gromadzi około 2 i pół mln widzów, a postać Ferdka Kiepskiego błyskawicznie wpisała się w kanon popkultury. Jesienią strach padnie na mieszkańców ulicy Ćwiatrki ¾, Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) rozpocznie kurs prawa jazdy i kupi auto. Boczek (Dariusz Gnatowski) zda maturę i dołączy do grona osiedlowych inteligentów, PaĹşdziochowa (Renata Pałys) trafi do więzienia, PaĹşdzioch (Ryszard Kotys) wyląduje w szpitalu a Ferdek (Andrzej Grabowski) podejmie się za to kolejnej pracyr30; na cmentarzu. W nowym sezonie zobaczymy również Bartosza Ĺťukowskiego (Walduś), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia) i Lecha Dyblika (Badurę), Bohdana Smolenia (Listonosz). Reżyserem rŚwiata według Kiepskichr1; jest Patrick Yoka, który z tą produkcją serialową jest też związany od lat jako jeden z trzech scenarzystów. Serial produkuje ATM Grupa S.A.

Wciąż najchętniej oglądanym serialem w paśmie popołudniowym w Telewizji Polsat jest rPierwsza miłośćr1;. Codzienne perypetie Marysi, jej rodziny i przyjaciół ogląda ok. 3 mln widzów. Poprzedni sezon nie szczędził wrażeń bohaterom rPierwszej miłościr1;. Sabina (Urszula Dębska) wyszła za mąż za sprytnego prawnika Igora (Rafał Mohr) i równie szybko owdowiała. Związek Marysi (Aneta Zając) i Huberta (Michał Czernecki) zakłócił rzekomy jej romans z Szymonem (Marcin Korcz) a i tak burzliwe życie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) skomplikowały intrygi siostry Adama (Marcin Krajewski) Beaty (Katarzyna Ankudowicz) i jej męża Filipa (Jakub Mazurek). Czy bohaterowie poradzą sobie z przeciwnościami? Jak potoczą się losy Marysi i Huberta? Czy Kinga odzyska skradzione pieniądze? Czy sprawdzą się podejrzenia Anety (Maria Pakulnis) dotyczące oszusta Filipa? Tego wszystkiego do dowiedzą się widzowie już jesienią. W serialu zobaczymy m.in. Łukasza Płoszajskiego, Annę Ilczuk, Pawła Okońskiego, Macieja Tomaszewskiego, Jana Jankowskiego i Dominikę Kojro. Głównym reżyserem serialu jest Krzysztof Łebski, a scenarzystą r11; Grażyna Wilczyńska. Całość produkuje ATM Grupa S.A.

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki paradokumentalnych seriali rDlaczego ja?r1;, rMalanowski i partnerzyr1;, rZdradyr1; oraz rTrudne sprawyr1;. Producentem seriali rDlaczego ja?r1; , rTrudne sprawyr1; i rZdradyr1; jest firma Takomedia, zaś rMalanowskiego i partnerówr1; r11; Constantin Entertainment.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. r2012r1;, rNiezniszczalnir1;, rAvatarr1;, rAż do śmiercir1;, rMisjonarzr1;, rCzarny świtr1;, rMax Payner1; i r22 kuler1;.

Na antenę powróci też rPaństwo w Państwier1;. Widzowie nadal będą mogli śledzić również rWydarzeniar1; i rInterwencjęr1;.
    

Komentarze

 • 387
  #1 nieustraszony dnia 09-08-2013 18:37
  Zapowiada się ciekawa jesień na Polsacie icon_smile
 • 1831
  #2 Staszek dnia 09-08-2013 18:48
  Filmowo bez rewelacji. Ale wiosną pokazali wszystko co mogli z 2011 roku od wytwórni do jakich mają prawa. A to zawsze jest dwuletnia obsuwa w stosunku do premier kinowych.
 • 2639
  #3 Emil dnia 09-08-2013 19:14
  Moja krótka ocena jesiennych nowości:
  - 2XL - serial nie dla mnie, ale może się przyjmie. PS. Jak się wymawia tytuł tego serialu - dwa iks el czy dwa razy el?
  - To nie koniec świata - również serial nie dla mnie.
  - Must be the Music. Tylko muzyka oraz Got to Dance. Tylko taniec - nigdy nie obejrzałem żadnego odcinka. Nie sądzę, aby to się zmieniło, ale kto. Dodam, że w Polsce będzie 6. edycja programu Must be the Music. Tylko muzyka, a w Wielkiej Brytanii była tylko jedna. Czyżby Polsat zmienił tytuły obu programów, skoro polskie dopiski są na pierwszym miejscu, a nie po oryginalnych?
  - Hotel 52 oraz Pierwsza miłość - kolejne pozycje, których nie oglądałem i raczej nie będę oglądać.
  - Świat według Kiepskich - chyba jedna z niewielu serialowych propozycji Polsatu, którą będę najprawdopodobniej oglądać. Serial może nie jest już taki sam, o czym wiadomo, ale obejrzeć można.
  - Dlaczego ja?, Trudne sprawy oraz Zdrady - dwie pierwsze produkcje czasem włączę sobie w ipla. Natomiast Zdrad jeszcze nie widziałem, ale od czego jest właśnie obok wymieniona ipla. Szkoda, że nie będzie już Pamiętników z wakacji, ale w końcu to nie jest tania produkcja, więc rozumiem tę decyzję.

  - 2012, Avatar, Max Payne - Polsat chyba znalazł kolejne filmy, które będą emitowane co każdy sezon telewizyjny.
 • 2960
  #4 rotalplus dnia 09-08-2013 19:15
  Wszystkie to na pewno nie pokazali z FOXa - tyle filmów powstaje, że trudno to ogarnąć
  Same powtórki filmowe i to nie były filmy z 2011 roku
  Mogliby DRUŻYNĘ A pokazać
 • 2550
  #5 doniu dnia 09-08-2013 20:30
  Wydaje mi się , pasmo filmowe zostanie przeniesione z godziny 20:00 na 21:00 bądĹş 22:00 zwłaszcza , że Polsat na jesień ma dużo nowości.. icon_smile
 • 2639
  #6 Emil dnia 10-08-2013 05:21
  doniu, 22:00 to trochę zbyt póĹşno, ale 20:30 czy 21:00 mogłyby jeszcze pasować. Zależy też od tego, jak długie będą te wszystkie nowe propozycje Polsatu.
  wink
 • 3537
  #7 Liverpool802 dnia 10-08-2013 22:58
  Widzę że zapowiada się ciekawy sezon Świata Według Kiepskich no i oczywiście VI Edycja 1mbtmtm no i te nowości w ramówce no i cieszę się że sprawdziły się moje przypuszczenia gdzie po rozstaniu z TVP2 znajdzie się p.Katarzyna Dowbor icon_smile
 • 2152
  #8 przemekp dnia 12-08-2013 04:12
  Naprawdę tegoroczna jesień w Polsacie zapowiada się wyjątkowo ciekawie i interesująco icon_smile Tyle nowości i oczywiście kontynuacje świetnych produkcji - najbardziej czekam na "Świat według Kiepskich" i na "Malanowski i partnerzy" icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.