"To nie koniec świata" w niedziele o 22:00 w Polsacie

MN 19/08/2013
Polsat
 8 września na antenie Polsatu zadebiutuje serial rTo nie koniec światar1;. Będzie go można oglądać w niedziele o 22:00, tuż po odcinkach szóstej edycji show rTylko muzyka. Must be the musicr1;. W nowym serialu Polsatu zobaczymy, m.in. Krystiana Wieczorka, Karolinę Gorczycę, Pawła Królikowskiego, Eryka Lubosa, Magdalenę Lamparską i Artura Dziurmana.

Dla Pawła (Krystian Wieczorek), warszawskiego playboya piłkarskiego końcem świata okaże się Biała Podlaska. Co skłoni wielbiciela pięknych kobiet i miłośnika szybkich ferrari do porzucenia wielkomiejskiego blichtru na rzecz sielskiej atmosfery małego, choć malowniczego miasteczka? Oczywiście praca i pieniądze, a właściwie ich brak. Jedynym rozwiązaniem problemów okazuje się być sprzedaż odziedziczonego domu. Jednak co zrobić w przypadku, gdy współwłaścicielką nieruchomości jest Anka (Karolina Gorczyca) równie harda co piękna trenerka lokalnej młodzieżowej drużyny piłki nożnej? Rodzinny dom jest dla niej bezcenny i zrobi wszystko by go zachować. Zdaje się nie działać na nią męski urok Pawła, bo właśnie uciekła sprzed ołtarza i nie w głowie jej romans. Czy aby na pewno? Może Paweł znajdzie jednak drogę do jej serca?

Producentem serialu jest firma Aktiv Media.


Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek
foto: Mikołaj Tym
 

Komentarze

  • 2152
    #1 przemekp dnia 21-08-2013 02:20
    Kolejny serial emitowany o póĹşniej porze - ciekawe, czy to się nie odbije na oglądalności icon_wink I ciekawe, o której będzie emitowany ten serial na Polsacie Romans wink
  • 2550
    #2 doniu dnia 21-08-2013 10:15
    Ja na pewno oglądnę ten serial w Polsacie lub w iplaicon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.