Eliminacje Mistrzostw Świata na sportowych antenach Polsatu

przemekp 11/10/2013
Kanały Polsat Sport
 Dzisiaj zostaną rozegrane kolejne mecze w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata. Nie zabraknie transmisji na sportowych kanałach Grupy Polsat. Polska na Metalist Stadium w Charkowie zmierzy się z Ukrainą. Po ośmiu spotkaniach Polacy mają na koncie 13 punktów i są na 4 miejscu w grupie H. Ukraińcy także rozegrali osiem meczów i zdobyli w nich 15 punktów, co daje im 2 miejsce.

Holandia w Amsterdamie podejmie Węgry na Amsterdam ArenA. Holendrzy w ośmiu rozegranych meczach zdobyli aż 22 punkty, są liderami grupy D i już mają zapewniony awans na brazylijski mundial. Węgrzy są na 2 miejscu z 14 punktami zdobytymi w ośmiu meczach.

Szwecja zagra z Austrią na stadionie Friends Arena w Solnej. To będzie bardzo ważny mecz grupy C, bo Szwecja jest jej wiceliderem z 17 punktami po ośmiu meczach, a Austria jest na 3 miejscu z 14 punktami po rozegraniu także ośmiu spotkań.

Walia w Cardiff zmierzy się z Macedonią na Cardiff City Stadium. Oba zespoły nie mają już szans na awans na Mistrzostwa Świata, bo są to najsłabsze zespoły grupy A - Walia jest na ostatnim miejscu z 6 punktami po ośmiu meczach, a Macedonia jest na 5 miejscu z 7 punktami na koncie także po ośmiu meczach.

Warto wspomnieć także, że Polsat Sport będzie transmitował również mecz eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy (do lat 21) Polska - Szwecja, który odbędzie się w sobotę, czyli jutro. Początek transmisji o godzinie 20:10.

Plan transmisji na sportowych kanałach Polsatu:


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 15-10-2013 01:40
    Chyba tylko te transmisje zanotują u kanałów Polsatu Sport jakieś wyższe wyniki oglądalności w paĹşdzierniku w porównaniu do pozostałych.
    wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.