' /> ' /> '>

Martin Gimenez Castro wygrał program "Top Chef". Będzie II edycja

MN 27/11/2013
Polsat
 Martin Gimenez Castro został laureatem pierwszej polskiej edycji programu rTop Chefr1;. W nagrodę otrzymał statuetkę, tytuł rTop Chefar1; i 100 tys. zł. Specjalną nagrodę Wojciech Modest Amaro, juror programu, przyznał Piotrowi Ślusarzowi, który zajął czwarte miejsce. Amaro zaproponował mu pracę w swojej restauracji.

Podczas finału ogłoszono, że powstanie druga edycja rTop Chefar1;. Można się już do niej zgłaszać. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail z dołączonym CV, dwoma zdjęciami kandydata (sylwetka i portret) i dwoma zdjęciami przygotowanych potraw oraz filmikiem z autoprezentacją, na adres: zgloszenia@topchef.com.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 5 grudnia. Zgłaszać można się również dzwoniąc pod numer telefonu: 881 771 066. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na profilu programu na Facebooku.


Martin Gimenez Castro


W finale, poza Martinem Gimenezem Castro, znaleĹşli się Ewa Malikia Szyc-Juchnowicz i Dariusz KuĹşniak. Program rTop Chefr1; dla Polsatu realizuje firma Jake Vision. Pierwszą edycję nadawano w środy o 20:35. W show rywalizują zawodowi szefowie kuchni. W jury zasiadają: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Joseph Seeletso i Maciej Nowak, a program prowadzi Grzegorz Łapanowski.


Komentarze

  • 2639
    #11 Emil dnia 02-12-2013 16:00
    Jeśli zasłużył, to gratulacje. Słyszałem, że Top Chef to dobry program. Polsat chyba dobrze trafił odpowiadając TVN-owi.
    wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.