Kabaretowy "Ryjek 2013" w Polsacie

MN 02/12/2013
Polsat
 Jesienią najlepsze polskie kabarety spotykają się w Rybniku, by wziąć udział w pokazywanym przez Polsat rRyjkur1;, jednym z najważniejszych i najbardziej oryginalnych przeglądów twórczości kabaretowej. rRybnicka Jesień Kabaretowar1; to impreza, która istnieje od osiemnastu lat i stała się znana w całej Polsce.

Dla miłośników ciętej riposty i dowcipu sytuacyjnego rRyjekr1; to święto, bo artyści każdy występ przygotowują specjalnie na ten rybnicki festiwal. Specyficzna formuła organizacyjna sprawia też, że kabarety występują w kilku zabawnych kategoriach tematycznych i zespoły na gorąco, po każdym występie same się oceniają r11; w przekomiczny sposób. Dodatkową atrakcją tegorocznego rRyjkar1; będzie udział w Konkursie Głównym laureatów ostatnich edycji tego kabaretowego festiwalu. Podczas rXVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowejr1; więc wystąpią: Kabaret Ani Mru Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Formacja Chatelet, Kabaret Jurki, Kałamasz, Kabaret Czesuaf oraz Kabaret K2 i zaprezentują swoje premierowe skecze.

Retransmisje w Polsacie: w sobotę, 14 grudnia (część 1) i niedzielę, 15 grudnia (część 2) od godz. 20:05.


rRybnicka Jesień Kabaretowa 2013r1;
foto: Polsat
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 03-12-2013 00:54
  Fajnie, że będzie jakaś dawka dobrych kabaretów* o tej porze. Myślę, że w weekend, w którym będą one emitowane, to Polsat może być pierwszy pod względem oglądalności, bo wszystkie sezony programów rozrywkowych na żywo już się zakończyły.
  wink

  * Nie dotyczy Grupy MoCarta
  winkgrin
 • 2214
  #2 mateush dnia 10-12-2013 17:46
  Zapowiadają się weekendowe wieczory pełne śmiechu, zabawy, dobrego żartu. Spokojnie Polsat może liczyć na lidera oglądalności w tych godzinach. Dobre kabarety zawsze warte obejrzenia - o czym Polsat doskonale, jak widać, wie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.