' /> ' /> '>

Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FilmBox i Stopklatka TV w Polsat Media

MN 04/12/2013
Polsat Media
 Spółka Kino Polska TV w raporcie giełdowym poinformowała, że zakończy współpracę dotyczącą obsługi reklamowej swoich kanałów z firmą Atmedia. Dotychczasowe umowy będą obowiązywały do 31 grudnia. Następnie spółka planuje rozpocząć współpracę z biurem reklamy Polsat Media.

Polsat Media ma obsługiwać Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FilmBox i startujący w 2014 roku, naziemny kanał Stopklatka TV. Kino Polska TV poinformuje o zawarciu umów z Polsat Media w kolejnym z raportów giełdowych. Jak podkreśla spółka, zakończenie współpracy z Atmedia nie będzie miało negatywnych skutków finansowych dla grupy.

Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2014 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie również sprzedaż czasu reklamowego w kanałach należących do Universal Networks International (UNI). Będą to 13 Ulica, Universal Channel oraz Scifi Universal.
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 05-12-2013 02:49
  Jak przeczytałem raport giełdowy, który mówi o zmianie brokera reklamowego, to pomyślałem sobie, że Kino Polska Muzyka wróci z przekazem na satelicie i zostanie dołączona do oferty Cyfrowego Polsatu, wraz z nowym kanałem Stopklatka TV. Po części dobrze myślałem, ale jednak muzyczny kanał dołączy do oferty nc+, o czym poinformowano kilka godzin póĹşniej. Stopklatka TV będzie chyba dostępna we wszystkich platformach cyfrowych. Nieciekawa sytuacja jest w atmedia, która traci kolejne kanały. Jeszcze trochę i będą zapewniać czas reklamowy tylko dla kanałów CBS oraz Extreme Sports Channel, a pozostałe odejdą do Polsat Media lub Premium TV.
  wink
 • 3109
  #2 nopodia123 dnia 05-12-2013 18:40
  No właśnie teraz CP powinien dołączyć KPM do oferty gdy powróciło już na satelite

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.