Ewa Wachowicz z nową stroną internetową

MN 23/12/2013
Polsat
 Ewa Wachowicz, producentka programów telewizyjnych, autorka książek kulinarnych oraz jurorka rTop Chefr1; i prowadząca rEwa gotujer1; w Polsacie, uruchomiła nową stronę internetową ewawachowicz.pl. Od teraz wszystkie przepisy Ewy Wachowicz dostępne są w internecie i można je otwierać na urządzeniach mobilnych.

Na komputerach, tabletach czy smartfonach od dziś można znaleĹşć wszystkie receptury jurorki rTop Chefr1;. Większość z nich pokazana jest step by step r11; krok po kroku. Do każdego przepisu dołączona jest też lista zakupów. Teraz, nawet w sklepie, możemy przez telefon sprawdzić, czy mamy wszystkie niezbędne składniki potrzebne do przygotowania danej potrawy. Przepisy można drukować, a także dzielić się nimi ze znajomymi i za pomocą specjalnego przycisku polecać mailem.


ewawachowicz.pl


Poprzez stronę można obejrzeć najnowsze programy Ewy Wachowicz r11; rEwa gotujer1; (Polsat) i rPrzez żołądek do sercar1; (Polsat Cafe). Można również zgłosić udział w programie, a także przesłać do niego swój przepis.

W zakładce rKsiążkir1;, rAktualnościr1; oraz rFelietony i wywiadyr1; znajdziemy najświeższe informacje o publikacjach Ewy Wachowicz, a także liczne artykuły i wywiady. W rGaleriir1; mnóstwo zdjęć z programów, potraw i dekoracji stołu, a także ilustrujących inne pasje Ewy Wachowicz, m.in. podróże, wspinaczkę wysokogórską i skałkową.

Na stronie ewawachowicz.pl działa także sklep internetowy, w którym można kupić książki i kulinarne gadżety jurorki rTop Chefr1;.


Komentarze

  • 2152
    #1 przemekp dnia 26-12-2013 22:16
    Fajnie, że powstała taka strona, bo wierni fani programu Pani Ewy Wachowicz nie będą musieli spisywać przepisów z ekranu telewizora, tylko wszystko będzie w jednym miejscu dostępne w Internecie do przeczytania icon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.