Wiosną nowe odcinki "Świata według Kiepskich" w Polsacie

MN 09/01/2014
Polsat
 Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM Grupy ruszyły zdjęcia do kolejnej serii rŚwiata według Kiepskichr1;. W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia.

Dużo będzie się działo także u sąsiadów. PaĹşdziochowie staną do kulinarnych zawodów z Kiepskimi i razem wystąpią w programie o gotowaniu. W jednym z odcinków mieszkańcy odczują skutki bezrobocia i będą bezdomni, a także przeżyją dramatyczne chwile, kiedy Ziemi zagrozi inwazja obcych. W kolejnym z odcinków Mariolka i Ferdek postanowią sprzedać mieszkanie i zamieszkać w Ameryce Południowej, co okaże się nie takie proste. W innym, mieszkanie Kiepskich zamieni się w tymczasowy szpital, w którym leczyć się będą, Ferdek, PaĹşdzioch, Kozłowski, a na końcu Boczek. Każdy chciałby się kurować w placówce, w której szpitalna dieta jest antydietą, a rsiostrar1; (Jolasia) to ucieleśnienie męskich marzeń o pielęgniarkach.

W nowej serii pojawią się gwiazdy r11; Małgorzata Kożuchowska w rolir30; celebrytki i Piotr Grabowski w roli Kulturalnego Mężczyzny. Emisja 13. nowych odcinków, reżyserem których jest Patrick Yoka, planowana jest wiosną w Telewizji Polsat. rŚwiat według Kiepskichr1; w tym roku odchodzi swoje 15-lecie.


Aktorzy na planie nowego sezonu serialu
foto: ATM Grupa


W nowej serii rŚwiata według Kiepskichr1; na planie pojawi się stała ekipa i nowi aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski, Krystyna Tkacz, Piotr Gąsowski, Ewa Złotowska, Joanna Kurowska, Aleksandra Hamkało, Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Andrzej Grabowski (Ferdek), Bartosz Ĺťukowski (Waldek), Ryszard Kotys (PaĹşdzioch), Renata Pałys (PaĹşdziochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Barbara Mularczyk (Mariolka), Zofia Czerwińska (Malinowska), Anna Ilczuk (Jolasia), Lech Dyblik (Badura), Bohdan Smoleń (Listonosz) i Andrzej Gałła (Kozłowski).
   

Komentarze

 • 3045
  #1 klakier dnia 09-01-2014 17:38
  Mam nadzieje że Bogdan Smoleń będzie częściej występował .
 • 2938
  #2 K4016td dnia 09-01-2014 17:56
  @klakier: Stan zdrowia Bohdana Smolenia niestety nie pozwala na dłuższe sceny, choroba i liczne zmartwienia go bardzo osłabiły, stąd każdy występ jest dla niego wyzwaniem.

  Z jednej strony się cieszę że powstaną kolejne odcinki, jednak Patrick Yoka wraz z państwem Sobieszewskimi skutecznie zniszczyli ten serial, wprowadzając niepotrzebną postać jaką jest Jolasia. Nowe odcinki w ogóle nie powinny odwoływać się do nazwy wspaniałego serialu w reżyserii Okiła Khamidova.
 • 1831
  #3 Staszek dnia 09-01-2014 18:51
  Jolasia uratowała ten serial Bez niej i bez powrotu Waldka skończyły by się pomysły na nowe odcinki. Nie dało się ciągnąć dłużej serialu na czterech postaciach. A teraz nie dość, że jest Waldek i Jolaśka to jeszcze częściej występują drugoplanowe postacie.
 • 2938
  #4 K4016td dnia 09-01-2014 19:23
  @Staszek: Twórcy powinni wiedzieć kiedy skończyć, żeby zapaść widzom w pamięci jako udany serial. Kiepscy są ciagnięci o przynajmniej 4 lata za długo. Dla mnie i dla ogromnej rzeszy fanów serial Świat Według Kiepskich skończył się wraz z powrotem Waldka i tej przeklętej Joalsi. Serial powinien nazywać się Świat Według Jolasi, ale na pewno nie Kiepskich, ponieważ ta postać zniszczyła prawdziwy zamysł oryginalnego serialu. Teraz to się zrobiła obyczajówka z elementami podobno komediowymi, zamiast sitcomu

  Aha, a na dowód że da się zrobić odcinek wyłącznie z aktorami pierwszoplanowymi polecam ''Żeby im gul skoczył'' - tak właśnie powinien wyglądać sitcom, a nie to co jest serwowane teraz.
 • 1927
  #5 kamil18324 dnia 09-01-2014 21:53
  Joasia jest najlepsza icon_smile
 • 2639
  #6 Emil dnia 13-01-2014 02:30
  We wszystkim dochodzi do jakiejś ewolucji. Taka miała właśnie miejsce w Świecie według Kiepskich. Nie wszystkim wprowadzone zmiany muszą podobać, ale jednak serial ma jakąś rzeszę fanów, wielbicieli i widzów. Sam nie przepadam za postacią Jolasi, która zmieniła trochę wizerunek serialu, jak i Waldka, który też się zmienił. Oczywiście rozumiem, że to już nie są te lata, gdzie siedziałby z Ferdkiem i pił Mocnego Fulla. Z tym co powiedział kolega K4016td, że Świat według Kiepskich ma już w sobie jakieś elementy serialu obyczajowego, się zgodzę. Dowodem na to są prawie codzienne obiadki czy ciągle wypominanie przez Ferdeka frytownicy, której przedtem nawet nie było. Osobiście uważam, że starsze odcinki, tak do 2006/2007 roku były najlepszymi, a w tych dalszych znalazłoby się coś dobrego, ale nie aż tak. Jednak swoje rekordy już mają i szykuje się jeszcze jeden, ale musieliby dotrwać do 500. odcinka. Czas pokaże co dalej z tego wszystkiego będzie.
  wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.