Ruszają zdjęcia do drugiego sezonu "To nie koniec świata!"

MN 14/01/2014
Polsat
 14 stycznia w Białej Podlaskiej rozpoczną się zdjęcia do II serii komedii romantycznej w odcinkach rTo nie koniec świata!r1;. Kończący jesienną serię dramatyczny wypadek unieruchomi Ankę na długie miesiące, jednak znajdzie się pod troskliwą opieką. I to nie tylko Pawła, ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski). Czy Pawłowi i Ance uda się zrealizować plan przeprowadzki do Warszawy?

Ula i Darek zaczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się, tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk), która przewróci ich świat do góry nogamir30;

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierza będzie prześladować zagadkowy człowiek w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki, która, jak mówi reżyser Łukasz Jaworski, na pewno nie będzie słodką panienką.

Premierowe odcinki II serii zostaną wyemitowane już wiosną na antenie Telewizji Polsat. W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak, Artur Dziurman, Paweł Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak i Klaudia Halejcio. Za produkcję rTo nie koniec świata!r1; odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale rTylko miłośćr1; czy rNowar1;. Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.
 

Komentarze

 • 2214
  #1 mateush dnia 14-01-2014 17:26
  Moja Luba ubóstwia ten serial. Wybijała godzina serialu - świętoicon_wink Ciekawe to tam będzie w wersji wiosennej. Ostatnimi czasy jak tak patrzę, to Polsat ma dobrą serialową passę. Szpilki, Przyjaciółki itd. itp.
 • 2639
  #2 Emil dnia 23-01-2014 01:26
  To Polsatowi się udało z tym serialem. Oby tylko nie przekombinowali w fabule, bo mogą stracić widzów, a serial przejdzie do historii.
  icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.