Gala Niegrzeczni 2014 w Polsacie

MN 14/02/2014
Polsat
 W niedzielę, 23 lutego, o godz. 20:05 Polsat pokaże retransmisję gali Niegrzeczni 2014. Ideą plebiscytu było wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki).

Według definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY r11; to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse r11; przez co postrzegana jako niegrzeczna.

Tegoroczni Niegrzeczni w liczbach:
1. Prawie 1 200 000 głosujących w ogólnopolskim plebiscycie.
2. 14 kategorii r11; obejmujących wszystkie dziedziny rniegrzecznościr1;.
3. 2 godzinny program telewizyjny, który w prime timie pokaże, kto dostanie rklapsyr1;.
4. Cała plejada rniegrzecznychr1; gwiazd, które uświetnią galę.

Tegoroczna edycja plebiscytu zaplanowana jest w stylu i nawiązaniu do rGwiezdnych wojenr1;. Klaponia w tym wydaniu będzie więc kosmiczna, choć zachowa swój charakter. Prowadzenie zostało oddane w ręce Mariusza Kałamagi (Kabaret Łowcy.B) oraz Krzysztof Skiby i Gosi Szapował (Kabaret Słoiczek po cukrze).


Prowadzący galę Niegrzeczni 2014
foto: Telewizja Polsat


Do grona wykonawców zaproszeni zostali: zespół Big Cyc, zespół Piersi, zespół MECH, zespół Łzy, zespół OBESCHLESIEN, DODA, Kabaret Łowcy.B, Kacper Ruciński, Kabaret Dno i Kabaret Ani Mru Mru i Dawid Ignaczak. Do tego oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu NIEGRZECZNI i Niegrzeczny DJ.

W gronie nominowanych znaleĹşli się: Tomasz Karolak, Andrzej Grabowski, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Doda, Figo Fagot, Donatan i Cleo, Weekend, Piersi, Big Cyc, Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki, Agnieszka Szulim, Janusz Palikot, Janusz Korwin-Mikke, Tymon i Kędzior i wielu innych.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.