' /> ' /> '>

Kanały Chello Zone w ofercie Polsat Media i nadal w Cyfrowym Polsacie

MN 24/02/2014
Polsat Media
 24 lutego spółka CBS Chello Zone EMEA Partnership zawarła z Cyfrowym Polsatem wieloletnią umowę dotyczącą przedłużenia dystrybucji kanałów: CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa. Przedłużono również dystrybucję Extreme Sports Channel. Ponadto, z początkiem marca Polsat Media przejmie od Atmedia obsługę reklamową tych stacji oraz kanału Polsat JimJam, wspólnego projektu Chello Zone i Polsatu.

Jak powiedział Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media, sześć kanałów Chello Zone to ważny dodatek do pakietu kanałów tematycznych Polsat Media. Dodał, że biuro reklamy Polsat Media cieszy się na owocną współpracę z kolejną międzynarodową grupą medialną.

Z kolei Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu, stwierdził, że kanały Chello Zone są lubiane przez widzów Cyfrowego Polsatu, więc platforma z radością zapewnia im możliwość dalszego korzystania z różnorodności programowych Chello Zone.
   

Komentarze

 • 145
  #1 AG dnia 24-02-2014 15:44
  Następnym etapem współpracy CBS Chello Zone EMEA Partnership z Cyfrowym Polsatem pewnie będzie zakup BR Atmedia przez CP i połączenie go z BR Polsat Media icon_green
 • 2639
  #2 Emil dnia 24-02-2014 22:32
  Nie zdziwiłbym się, aby kanały CBS przemieniły się wkrótce w POLSAT CBS Reality, POLSAT CBS Drama, POLSAT CBS Action oraz POLSAT CBS Europa. Skoro teraz mamy kanały POLSAT Viasat, to czemu nie POLSAT CBS. Zwłaszcza, że już współpracują ze sobą bliżej, bo tworzą wspólnie kanał POLSAT JimJam oraz według :lib, kanały Chello Zone są lubiane przez widzów Cyfrowego Polsatu, a gdyby doszło do takiej bliższej współpracy, to obie firmy by na tym skorzystały i zyskały.
  icon_smile

  Jeśli chodzi o atmedia, to ciekawe kto przejąłby rolę sprzedaży czasu reklamowego na kanałach od TBS, bo wątpię, aby one tam długo zostały.
  icon_smile
 • 1831
  #3 Staszek dnia 25-02-2014 10:34
  Umowa jest podpisana na 5 lat, według wirtualnych mediów.
 • 2639
  #4 Emil dnia 25-02-2014 16:11
  To całkiem spory kawał czasu. Widocznie to musi być jakaś poważna współpraca, skoro zdecydowano się na tak długoterminową umowę.
  icon_smile
 • 1389
  #5 Danio dnia 26-02-2014 20:47
  @Emil, za bardzo fantazjujesz. ZejdĹş na ziemię. W Polsat Media są też stacje z portfolio Universal czy BBC i jakoś ta współpraca nie zaowocowała powstaniem Polsat BBC Entertainment czy Polsat Universal Channel. Podobnie będzie ze stacjami CBS Chello Zone. Także nie sądzę, aby powstały stacje Polsat CBS. Poza tym ta współpraca będzie polegała tylko na sprzedaży czasu reklamowego przez Polsat Media na kanałach CBS.
 • 2639
  #6 Emil dnia 26-02-2014 23:31
  Danio, akurat o dodaniu dopisku POLSAT do nazw kanałów, to nie pisałem w całości na poważnie. Jednak byłoby to możliwe, bo dobrze im się chyba układa, zwłaszcza, że wspólnie nadają POLSAT JimJam.
  icon_smileicon_wink
 • 2214
  #7 mateush dnia 27-02-2014 08:16
  Paczka CBS ma sporo rozrywki do zaproponowania także dobrze, że współpraca Chello Zone z CP została przedłużona. A i Chello skorzysta na tym. Także profity obopólne i widz zadowolony, bo paczka CBS zostaje.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.