Zobacz pierwszy odcinek serialu "Pielęgniarki"

MN 27/03/2014
Polsat
 W IPLI jest już dostępny pierwszy odcinek serialu paradokumentalnego rPielęgniarkir1;. Serial zadebiutuje na antenie Polsatu w poniedziałek o godz. 12:00. rPielęgniarkir1; realizowane są w jakości HD. Za produkcję serialu odpowiada ATM Grupa. W każdym odcinku poznamy inną historię, a połączy je zespół sześciu pielęgniarek r11; głównych bohaterek cyklu.

Główne bohaterki to: Julita Zakrzewska r11; naczelna pielęgniarka, Anna Rogowska r11; oddział pediatrii, Ewa Dąbrowska r11; oddział pediatrii, Małgosia Paprocka r11; oddział chorób wewnętrznych, Jadwiga Leśniak r11; oddział chorób wewnętrznych, oraz Lucyna Korzecka, która pracuje na oddziale chirurgii. Kiedy lekarze kończą dyżur i wychodzą ze szpitala, to właśnie pielęgniarki są i zawsze będą najbliżej pacjentów. Każdy z odcinków rPielęgniarekr1; to odrębna historia obyczajowa związana z pacjentem oraz historie pielęgniarek.


Zobacz pierwszy odcinek w IPLI


Za reżyserię odpowiadają: Leszek Korusiewicz, Michał Janów i Sebastian Moręcki. Serial liczy 40 odcinków. Będzie go można oglądać od poniedziałku do piątku o 12:00 w Polsacie.

Profil serialu na FacebookurPielęgniarkir1;
foto: ATM Grupa


Komentarze

  • 415
    #1 pioge7 dnia 27-03-2014 15:23
    Oglądałem dziś rano, nawet fajne... 3/5

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.