Krzysztof Ibisz największą gwiazdą Polsatu

MN 11/04/2014
Polsat
 Twórcy programu rAleja sławr1; w Polsat Cafe w najnowszym odcinku zaprezentowali ranking dziesięciu największych gwiazd Telewizji Polsat. Pierwsze miejsce w rankingu zajął najbardziej kojarzący się z Polsatem prezenter Krzysztof Ibisz, gospodarz wielu programów stacji, a obecnie prowadzący rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1;.

Poniżej pełny ranking programu rAleja sławr1;.

10. Karolina Szostak, dziennikarka sportowa.
9. Anna Głogowska, prowadząca rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1;, a w przeszłości rGot to dance. Tylko taniecr1;.
8. Bożydar Iwanow, dziennikarz i komentator sportowy.
7. Katarzyna Cichopek, w przeszłości prowadząca m.in. rJak oni śpiewająr1;, gospodyni programów w Polsat Cafe (rSexy mamar1; i rMały nie-poradnikr1;).
6. Agnieszka Popielewicz, dziennikarka Polsat Cafe, gospodyni programów rSuper rodzinkar1; i rKulisy Tańca z gwiazdamir1;, w przeszłości prowadziła na głównej antenie m.in. rGwiezdny cyrkr1;.
5. Mateusz Borek, dziennikarz i komentator sportowy.
4. Paulina Sykut-Jeżyna, prezenterka pogody i prowadząca rMust be the music. Tylko muzykar1;.
3. Maciej Rock, prowadzący rMust be the music. Tylko muzykar1;, w przeszłości gospodarz m.in. rIdolar1;.
2. Maciej Dowbor, prowadzący rTwoja twarz brzmi znajomor1;, wcześniej m.in. rGot to dance. Tylko taniecr1;.
1. Krzysztof Ibisz, gospodarz rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1; i programu rNowy dzień z Polsat Newsr1;, w przeszłości prowadzący m.in. takie programy, jak: rBarr1;, rĹťyciowa szansar1;, rAwantura o kasęr1;, rGra w ciemnor1;, rJak oni śpiewająr1;, rStudio weekendr1; i rZrozumieć kobietęr1; w Polsat Cafe.


Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz w programie rStudio weekendr1;
foto: Polsat


Przypomnijmy, że w jednym z odcinków programu zaprezentowano także ranking największych gwiazd odkrytych przez Polsat (przeczytaj więcej na ten temat).

Premierowe wydania rAlei sławr1; można oglądać w czwartki o 22:00 w Polsat Cafe. W programie gwiazdy i celebryci klasyfikowani są według różnych kategorii. W każdym odcinku prezentowane są dwa kolejne rankingi.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 13-04-2014 03:37
    Ciekawe czy też jest największą gwiazdą pod względem zarobków.
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.