Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Świata według Kiepskich"

KO 21/05/2014
Polsat
 W poniedziałek 19 maja we Wrocławiu ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu kultowego rŚwiata według Kiepskichr1;. 12 nowych odcinków reżyseruje Patrick Yoka, a na plan wróciła stała ekipa aktorów, grających w nim od pierwszej serii. Serial, który obchodzi w tym roku 15 r11; lecie jest obecnie sitcomem o największej ilości odcinków na świecie r11; nagrano ich do tej pory 444.

Zdaniem Patricka Yoki, reżysera rŚwiata według Kiepskichr1;, rTo jest jednak sukces, że polski sitcom jest serialem komediowym o największej ilości odcinków na świecier1;. r11; I dodaje r11; rCieszymy się, że po tylu latach emisji, wciąż czujemy się potrzebnir1;. Patrick Yoka współpracuje z serialem od roku 2000 r. początkowo jako scenarzysta oraz współscenarzysta a od roku 2008 reżyseruje, do tej pory wyreżyserował ponad 160 odcinków.

W nowej serii rŚwiata według Kiepskichr1; na planie pojawi się stała ekipa: Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Andrzej Grabowski (Ferdek), Bartosz Ĺťukowski (Waldek), Ryszard Kotys (PaĹşdzioch), Renata Pałys (PaĹşdziochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Barbara Mularczyk (Mariolka), Zofia Czerwińska (Malinowska), Anna Ilczuk (Jolasia), Badura (Lech Dyblik), Listonosz (Bohdan Smoleń) i Kozłowski (Andrzej Gałła).

Kolejna seria jest realizowana w największej wrocławskiej hali ATM Grupy. W studiu, gdzie do tej pory był kręcony serial jest obecnie Scena na Bielanach. Zdjęcia potrwają około miesiąc.

Emisja sezonu, do którego realizowane są zdjęcia przewidziana jest jesienią w Telewizji Polsat.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 21-05-2014 22:27
    Tylko 12 a nie 13 odcinków. Pewnie skracają sezon ze względu na MŚ w Siatkówce. Oby z innymi programami tak nie robili.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.