Serial inspirowany tangramem w lipcu w Polsat JimJam

MN 10/06/2014
Polsat JimJam
 W lipcu Polsat JimJam zaprezentuje inspirowany tangramem, serial animowany rZnajome kształtyr1;, dzięki któremu dzieci poznają różnego rodzaju figury geometryczne i wysłuchają wciągających opowieści sympatycznego borsuka.

rZnajome kształtyr1; to program, który został zainspirowany chińską łamigłówką składającą się z siedmiu części i polegającą na układaniu różnych figur r11; tangramem. Każdy odcinek serialu to niezależna historia, której głównymi bohaterami są zwierzęta. Zarówno postacie, jak i elementy tła są złożone z figur geometrycznych i zmieniają się w rytm opowiadanej historii, tworząc nowe formy. Borsucze opowieści pochodzą z całego świata i czerpią z klasyki r11; od wspaniałych bajek greckiego pisarza Ezopa po chińskie przypowieści.


rZnajome kształtyr1;
foto: Polsat JimJam


Przedstawione w rZnajomych kształtachr1; przygody bohaterów poszczególnych odcinków zostały dobrane w taki sposób, by łączyły w sobie poczucie humoru, prostotę i kończyły się morałem. Dzięki temu powstał idealny dla najmłodszych widzów serial animowany, który dostarcza świetnej rozrywki i jednocześnie edukuje.

rZnajome kształtyr1;: w lipcu od poniedziałku do piątku o 7:40 i 15:30 w Polsat JimJam.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.