Dzień Kangura w Polsacie (akt. 08.08.07)

Mariusz16 06/07/2007
Polsat
 Jak już informowaliśmy, we wrześniu na antenie Polsatu pojawi się nowy program - Dzień kangura.Siłą tego formatu, realizowanego wcześniej z dużym powodzeniem w Hiszpanii, są znane osoby i dzieci. Pomysł jest prosty - gwiazda na jeden dzień zamienia się w nianię i musi zaopiekować się rodzeństwem z wielodzietnej rodziny.

Program składa się z dwóch części: studyjnej i filmowej. W każdym odcinku wezmą udział dwie gwiazdy, które będą konkurowały o miano lepszej opiekunki. Obie będą zajmowały się dziećmi z tej samej rodziny. Na koniec wszyscy spotkają się w studiu, w talk show prowadzonym przez Agatę Młynarską i Jerzego Kryszaka (znany satyryk odszedł z TVP i przyjął propozycję Polsatu). Rodziny i gwiazdy wspólnie obejrzą i skomentują materiały nakręcone podczas opieki nad dziećmi. Najmłodsi i ich rodzice ocenią, która gwiazda okazała się lepszą nianią.

-W naszym programie (widzowie) będą mieli okazję zobaczyć osoby z pierwszych stron gazet w sytuacjach, w których nigdy dotąd ich nie widzieli. Ten program, w pewnym stopniu, pokazuje nam Gwiazdy takimi jakimi są naprawdę. O ile w innych audycjach, podczas udzielania wywiadów, nie odkrywają się do końca, o tyle w tym programie muszą być sobą - tak reklamują nowy program jego twórcy.


Źródło: Polsat - informacja prasowa

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.