Kaczorek Noksu w lipcu zawita do Polsat JimJam

MN 11/06/2014
Polsat JimJam
 Już w lipcu Polsat JimJam przedstawi dzieciom nowego przyjaciela, rezolutnego Noksu, którego imię oznacza rbądĹş sobąr1; i znakomicie oddaje jego naturę. Noksu nie musi szukać przygód, one same go znajdują. Jego ciekawość świata i żywy charakter sprawiają, że co chwila spotyka go coś niezwykłego.

Chociaż Noksu wpada czasami w tarapaty, to wszystkie historie z jego udziałem kończą się szczęśliwie i przekazują dzieciom ważną lekcję. Noksu wraz z przyjaciółmi, Nupim i Betty, w każdym odcinku uczy się też czegoś nowego - przechodzenia przez ulicę, pływania, dbania o rower, czy też prac w ogródku. Ponadto sympatyczne postacie odkrywają, jak ważne jest bycie szczerym wobec przyjaciół, że nie warto jeść niezdrowego jedzenia, nie wolno śmiecić oraz potrzebę bycia życzliwym.


rNoksur1;
foto: Polsat JimJam


Serial podzielony jest na bloki edukacyjne, które skupiają się na takich zagadnieniach jak: bezpieczeństwo na drodze, zdrowie, higiena, ochrona środowiska, zmienność pogody, przyjaĹşń, zachowanie i kreatywność. rNoksur1; cechuje łagodna grafika, spokojna animacja i sympatyczni bohaterowie, dzięki czemu będzie on idealną propozycją dla maluchów w wieku od 3 do 4 lat.

Polsat JimJam zaprasza w lipcu do oglądania serialu animowanego rNoksur1; od poniedziałku do piątku o godz. 14.15, 16.05 i 20.40, a w weekendy o godz. 20.40.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 11-06-2014 19:37
    A formatu 16:9 jak nie było, tak nie ma do dziś.
    icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.