Disco Hit Festiwal Kobylnica 4 lipca w Telewizji Polsat i Disco Polo Music

KO 13/06/2014
Polsat
 Disco Hit Festiwal to od lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce, dlatego koncert jest najlepszą okazją do zainaugurowania nowego kanału muzycznego Disco Polo Music. Już po raz piąty do Kobylnicy przybędą najpopularniejsze wykonawcy muzyki disco polo i dance oraz tysiące fanów muzyki tanecznej z całej Polski. Tego wieczoru Kobylnica rozbrzmiewać będzie muzyką zarówno młodego pokolenia, jak i gwiazd, które od lat królują na listach przebojów.

Na fanów czekają dwa wielkie wydarzenia: 30-lecie pracy artystycznej będzie świętować zespół Bayer Full, a 10-lecie Ivan Komarenko. Dodatkowym atutem są dwa konkursy. W konkursie SMS-owym widzowie wybiorą Hit lata, a w losowaniu nagród wśród publiczności zgromadzonej w Kobylnicy będzie można wygrać wartościowe nagrody oraz spotkanie ze swoim ulubionym wykonawcą. Muzyczne święto w rytmie disco będzie relacjonowane na żywo w Polsacie i w nowym kanale Telewizji Polsat - Disco Polo Music.

Disco Hit Festiwal Kobylnica to przede wszystkim fenomen wykonawców uwielbianych przez miliony fanów. Na scenie wystąpią królowie Internetu, czyli artyści, których klipy muzyczne mają po 10 mln odsłon. Koncert rozpocznie Andre, twórca mega hitów: rAle Ale Aleksandrar1; i rTylko z Tobąr1;. Do zabawy porwie grupa After Party - laureaci poprzedniej edycji tego festiwalu, których muzyki słucha co czwarty Polak. Zaśpiewają absolutne hity: rTylko ona jedynar1; i rBujaj sięr1;. Nie mogło zabraknąć Tomasza Niecika, który w tym roku wylansował przebój pt. rCztery osiemnastkir1;, zespołu Cliver - rMoje ciało oszalałor1;, tegorocznych finalistów programu rTylko Muzyka. Must Be the Musicr1; - Piękni i Młodzi oraz tajemniczego DJ Disco, autora i wykonawcę internetowego hitu - rSzalona Rudar1;. Sceną władać będzie też zespół Voyager, który od lat jest na topie list przebojów muzyki disco polo i dance.

Koncert Disco Hit Festiwal jest doskonałym miejscem do uczczenia dwóch jubileuszy. Niezmiennie popularny, Ivan Komarenko wraz z fanami na festiwalowej scenie będzie świętował 10-lecie pracy artystycznej. Usłyszymy m.in. jego największy przebój - rJej czarne oczyr1;. Prawdziwą gratką dla fanów będzie jubileusz 30-lecie istnienia absolutnego Króla muzyki disco polo - zespołu Bayer Full. W Kobylnicy wybrzmią nieśmiertelne przeboje tego zespołu: rWszyscy Polacyr1;, rMajteczki w kropeczkir1;, rBlondyneczkar1; i rĹťono mojar1; por30; chińsku! Z okazji trzech dekad na estradzie zespół otrzyma specjalną statuetkę, którą wręczy szefowa kanału Disco Polo Music r11; Monika Wojdyga Makowska. Gospodarzem Disco Hit Festiwal będzie charyzmatyczny lider zespołu Bayer Full - Sławomir Świerzyński.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.