Telewizja Republika w ofercie Polsat Media

MN 11/07/2014
Polsat Media
 Od 1 sierpnia 2014 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanale TV Republika. Dotychczas stacja emitowała reklamy pozyskane samodzielnie.

Telewizja Republika to kanał telewizyjny o profilu informacyjno-publicystycznym, który rozpoczął nadawanie w maju 2013 roku. W ofercie programowej znajdują się serwisy informacyjne, magazyny publicystyczne, filmy dokumentalne, audycje na żywo, programy kulturalne oraz reportaże. Kanał nadaje swój program 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. TV Republika jest dostępna na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w ponad 100 sieciach kablowych w Polsce, a także w internecie m.in. na platformie IPLA.

Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media:
Telewizja Republika będzie niezwykle interesującym uzupełnieniem naszego pakietu kanałów społeczno-informacyjnych, który obecnie składa się z trzech stacji: Polsat News, Polsat News+ oraz Superstacji.

Radosław Dobrzyński, dyrektor zarządzający TV Republika:
Cieszymy się, że biuro reklamy Polsat Media będzie sprzedawać czas reklamowy w naszym kanale. Nawiązanie współpracy z dużym, dynamicznie rozwijającym się graczem jest ważnym etapem w dalszym rozwoju TV Republika.

TV Republika będzie 42 kanałem telewizyjnym w portfolio Polsat Media. Spółka reprezentuje również ofertę reklamową największej telewizji internetowej IPLA, a także prowadzi sprzedaż reklam w PRN Polska


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 12-07-2014 03:15
    Ciekawe co będzie póĹşniej. Może Zygmunt Solorz-Żak zażyczy sobie mieć tę telewizję na własność i sobie ją kupi.
    icon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.