Filmowy sierpień w Polsat JimJam

MN 27/07/2014
Polsat JimJam
 W sierpniu kanał Polsat JimJam zabierze dzieci do świata czarów, zamków rycerskich, krasnoludków i morskich wypraw. Codziennie nowa kraina, kolejni, niesamowici bohaterowie i duża porcja świetnej zabawy dla dużych i małych. W ramach cyklu rCzarodziejskie opowieścir1; kanał zaprezentuje widzom klasyczne filmy animowane.

rPiękna i Bestiar1; to wspaniała klasyczna bajka o niepowtarzalnym klimacie. W mrocznym, zapomnianym zamku mieszka egoistyczny i nieczuły książę. W wyniku zaklęcia zmienia się w prawdziwą Bestię. By odczarować urok, przed swoimi 21. urodzinami, musi się zakochać, na dodatek z wzajemnością. Jego wybór pada na piękną Bellę r11; inteligentną i dobrą dziewczynę, która marzy o tym, by wyrwać się z małego miasteczka.

rCamelotr1; r11; akcja bajki rozgrywa się w czasach legendarnego Króla Artura, czarodzieja Merlina i dzielnych rycerzy Okrągłego Stołu. Bajka zapewni wszystkim widzom magiczną i niezapomnianą podróż w czasie.

rPodróże Guliwerar1; to opowieść o podróżniku który jako rozbitek trafia do wioski bardzo małych ludzi - liliputów. Sympatyczny wielkolud (z punktu widzenia liliputów) pomaga nowym znajomym pogodzić się z mieszkańcami sąsiedniej wyspy i docenić dzielące ich różnice.

rKrólewna Śnieżkar1; to przepiękna, XIX-wieczna opowieść, która mimo upływu lat nie straciła swojego uroku. Rozpowszechniona przez braci Grimm ludowa baśń niemiecka doczekała się wielu adaptacji - zarówno tych skierowanych do dzieci, jak i dorosłych. Do dziś przekazuje ona ważne w życiu człowieka wartości, takie jak życzliwość, pomoc drugiej osobie w potrzebie, czy przyjaĹşń.

A ponadto dzieci będą mogły także obejrzeć: rDzwonnika z Notre Damer1;, rAnastasięr1;, rTarzana wśród małpr1;, rWyspę skarbówr1;, rCalineczkę i Tomcia Paluchar1;, rKsięcia i żebrakar1;, rEgipską opowieśćr1;, rArkę Noegor1;, rHerculesar1;, rPocahontasr1;, rKróla dżunglir1; i rZamek księżniczkir1;.

Filmy w Polsat JimJam codziennie o 10:00 i 17:00.


Komentarze

  • 387
    #1 nieustraszony dnia 27-07-2014 19:55
    Bardzo Fajnie icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.