Natasza Urbańska nie wróci do Fali Zbrodni

MN 18/07/2007
Polsat
 Jak podaje Fakt, Natasza Urbańska zniknie niebawem z polsatowskiego serialu Fala zbrodni. Grana przez nią bohaterka, Silene Arbekajte-Nawrocka, zginęła i nigdy nie zostanie odnaleziona, choć poszukiwania będzie prowadził jej mąż - Witold Nawrocki (w tej roli Jan Wieczorkowski).

Stanie się tak dlatego, że Urbańska po przegranej w Jak Oni śpiewają oznajmiła, że zostanie twarzą telewizji publicznej. Jesienią poprowadzi w Jedynce taneczny show, w którym pojawią się największe światowe gwiazdy muzyki. Twórcą nowego programu TVP jest partner Nataszy, Janusz Józefowicz - czytamy w Fakcie.

Źródło: Fakt/Dziennik.pl
 

Komentarze

 • osobowy fanCLUB:)
  #1 osobowy fanCLUB:) dnia 12-01-2008 18:37
  Bardzo szkoda że Nataszka nie wróci do Fali Zbrodni bo większość osób kjtore znam a jest ich około 50 ogląda ten serial tylko ze względu na Natasze i wogóle na losy Sileneicon_cry przez to tem serial z nas oglądają 3 osoby..icon_cry przez to że jej tu już nie ma nie ogladamy tego serialuicon_cry
 • piedziesiecioSiedmioOSOBfanCLU
  #2 piedziesiecioSiedmioOSOBfanCLU dnia 12-01-2008 18:42
  kochamy natasze i zaczniemy ogkladac fale zbrobni dopiero kiedy nasza silene wroci... jest nas 57 a to chyba jest jakaś cząstka widzów i nasz klan osób smutnych z tego powodu stale się powiększa i zajmuje wiele forów w internecieicon_cry liczymy że wrocisz Nataszo!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.