Łapanowski w jury programu "TOP CHEF"

MN 07/08/2014
Polsat
 rTOP CHEFr1; szturmem podbił polską widownię. Od dwóch sezonów, w każdą środę widzowie oglądali zmagania profesjonalnych kucharzy. Zacięta rywalizacja, kontrowersyjne czasem decyzje jury budziły skrajne emocje wśród wielbicieli programu, którzy mocno trzymali kciuki za swoich faworytów. Nie zabrakło niespodzianek i dramatycznych momentów. Przed nami kolejna, trzecia już edycja rTOP CHEFr1;.

Kto zgłosił się do programu? Czy odkryjemy talenty na miarę zakochanego w Polsce Argentyńczyka Martina Gimeneza Castro i znanego z błyskotliwych komentarzy (rSexy boy, sexy foodr1;) Sebastiana Olmy? Fanów Grzegorza Łapanowskiego z pewnością ucieszy fakt, że w 3. sezonie rTOP CHEFr1; pojawi się on aż w podwójnej roli. Nie tylko poprowadzi show, ale też dołączy do grona jury. To będzie emocjonalnie zagotowany i ekscytujący rywalizacją sezon rTOP CHEFr1;.

rTOP CHEFr1; to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie, w którym walczą nie amatorzy, ale osoby zawodowo związane z gotowaniem. Jak pokazały poprzednie edycje show, mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Najważniejsza jest pasja gotowania i kreatywność. Wyłonionych w castingu kucharzy czekają: stres, mordercze tempo, pułapki oraz nagroda główna - duże pieniądze. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w jednej z nich daje uczestnikom immunitet, inne zadania eliminują najsłabszych r11; przegrany musi spakować swoje noże i opuścić program. Uczestników podczas kolejnych zadań oceni niezwykle profesjonalne jury, na którego czele stanie ponownie Wojciech Modest Amaro. Pozostali członkowie jury to: Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz.

rTOP CHEFr1; r11; 10 września (środa) godzina 20.30.
  

Komentarze

 • 2904
  #1 Newsman20 dnia 07-08-2014 16:12
  Zapowiada się ciekawie.
 • 3833
  #2 Maxwell dnia 07-08-2014 17:49
  Tak jak przypuszczałem...obsadzenie Pana Łapanowskiego jako jurora to dobra decyzja, choć w kolejnej edycji powinna pojawić się jakaś nowa twarz. icon_wink
 • 3537
  #3 Liverpool802 dnia 07-08-2014 17:56
  Mi się wydaję że p.Łapanowski nie powinien być jurorem i prowadzącym na raz icon_smile
 • 1831
  #4 Staszek dnia 07-08-2014 21:07
  Ciekawi mnie, jak to rozwiążą w czasie serwisu. łapanowski będzie musiał siedzieć i jednocześnie zapowiadać kolejne osoby.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.