Jesień w Polsacie - filmy i seriale

MN 07/08/2014
Polsat
 Jesień w Polsacie to też filmy i seriale. Wśród filmowych premier znajdą się, m.in.: rFaceci w Czerni 3r1;, rNiesamowity Spider-Manr1;, rSmerfyr1;, rNiezniszczalni 2r1; i rĹťona na nibyr1;. Widzowie seriali zobaczą nowe odcinki, m.in. rPrzyjaciółekr1; czy rNa krawędzi 2r1;. Ten drugi serial zadebiutuje na antenie Polsatu 4 września w podwójnej dawce (2 odcinki, jeden po drugim).

rPrzyjaciółkir1; r11; 11 września (czwartek) godzina 21.00
rPrzyjaciółkir1; - czyli przyjaĹşń ponad wszystko, to splatające się w całość historie czterech bohaterek, które przez 3 sezony śledziły miliony widzów. Ania, Patrycja, Inga i Zuza stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaĹşni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech. W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor Zuza zmierzy się z r30; ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych rPrzyjaciółekr1;. Obok czterech głównych aktorek r11; Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowe bohaterki, które zagrają: Katarzyna Zielińska oraz Anna Dereszowska.

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) staną u progu nowego życia. Czy staną w końcu na ślubnym kobiercu? Czy uda im się adoptować chłopca? Natomiast sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobietar30; W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pięknieje i odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Jedno ze spotkań z dziewczynami zaowocuje pewną niezwykłą znajomością. Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska) trudno będzie się odnaleĹşć w nowej roli - przyszłej matki. Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra?

Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka. Czwarty sezon rPrzyjaciółekr1; będzie liczył 13 odcinków.

rNa krawędzi 2r1; r11; 4 września (czwartek) godzina 21.00
"Na krawędzi" to najlepiej oglądany polski serial kryminalny oraz najbardziej oczekiwana i najgłośniej komentowana produkcja ostatnich lat. Zakończenie emisji "Na krawędzi" rozpętało prawdziwą medialną burzę. Fani ostro walczyli o swój ulubiony serial. I udało się. Telewizja Polsat oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymali wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego rNa krawędzir1; na dwa miesiące przed premierą telewizyjną. Od września produkcja pojawi się w jesiennej ramówce Telewizji Polsat.

rNa krawędzi 2r1; to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, egoizm, z drugiej strony zaś lojalność najwyższej próby w imię przyjaĹşni. W jesiennych odcinkach w nową bohaterkę - Lenę Korcz wcieli się Kamilla Baar. Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Baltmedia, a reżyseruje Maciej Dutkiewicz. Druga seria będzie liczyła 13 odcinków.

4 września czeka widzów mega premiera - podwójna dawka serialu, którego dwa pierwsze odcinki Polsat wyemituje od godziny 21.00.


Marek Bukowski i Kamilla Baar
foto: Polsat


rPierwsza miłośćr1; r11; od poniedziałku do piątku, od 1 września godzina 18.00
rPierwsza miłośćr1; to najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej przyjaciół każdego wieczoru śledzą nawet 3 miliony widzów, co daje Telewizji Polsat pozycję lidera. Co więcej, jesienią rPierwsza miłośćr1; obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka. A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji? Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz r11; Kwietniewska) wyjechać, a Marysiar30; zostanie porwana. Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której postać wcieli się Anna Guzik. Premierowy odcinek nowej serii już 1 września, o godzinie 18.

Pod wpływem opowieści rHarcerzar1; r11; Łukasza (Rafał Cieszyński), który jako ostatni widział za granicą Pawła, Marysia (Aneta Zając) decyduje się wyjechać i szukać go, choćby na końcu świata. Właśnie podczas podróży do Kolumbii, Marysia zostaje porwana. Kinga przeforsuje ideę remontu instalacji elektrycznej w swojej kamienicy. Ku jej przerażeniu wykonawcą robót okaże sięr30; jej prześladowca Jarek (Paweł Ferens). Do Wadlewa przyjadą: Sylwia (Anna Guzik) i Norbert (Łukasz Konopka). Trafią tam w związku z kontraktem na budowę drogi. Sylwia to energiczna, zamożna dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Niestety w przeszłości zdarzało się jej iść po trupach do celu, o czym szybko przekonają się mieszkańcy Wadlewa. Z kolei pedantyczny playboy Norbert jest jej pracownikiem. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem r11; choć w separacji. Producentem serialu jest ATM Grupa.

rŚwiat według Kiepskichr1; r11; 3 września (środa) godzina 20.00
rŚwiat według Kiepskichr1; to serial, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym r11; miał premierę 16 lat temu i wciąż zyskuje nowych fanów. Jesienią widzowie Telewizji Polsat zobaczą nowe perypetie Kiepskich i ich sąsiadów. Ferdek po raz kolejnyr30; znajdzie pracę i zostanie strażakiem. Będzie bardzo gorąco również za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z r30; PaĹşdziochem. W jesiennych odcinkach pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliĹşniaczki, a do obsady dołączy pies Brutal.

W życiu Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie rna mieścier1; nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosemr30; Halinka przeżyje płomienny romans. Po sąsiedzku można powiedzieć. Tego Ferdkowi może być zdecydowanie za dużo - nie dość, że zdrada to jeszcze z kim? Z PaĹşdziochem (Ryszard Kotys). W jednym z kolejnych odcinków tej serii rŚwiata według Kiepskichr1; w mieszkaniu Kiepskich pojawi się tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor z telewizji. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci: ich pierworodny syn r11; Walduś (Bartosz Ĺťukowski), jego żona Jolasia (Anna Ilczuk) i ich córka Mariolka (Barbara Mularczyk) zaczną marzyć o karierze w mediach, co może się fatalnie skończyćr30; Tymczasem przypadkowo swój talent wokalny ujawnią ich sąsiedzi, PaĹşdziochowie. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) śpiewem będą bowiem sobie wyznawać miłośćr30; Natomiast sfrustrowany Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) postanowi powołać do życia szereg śmiałych projektów, nie zawsze zgodnych z prawemr30;

Najnowszy, 17. sezon rŚwiata według Kiepskichr1; niezmiennie reżyseruje Patrick Yoka, a serial na zlecenie Telewizji Polsat przygotowuje ATM Grupa.

Tej jesieni widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: rDlaczego ja?r1; (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 17.00), rTrudne sprawyr1; (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 13.00), rMalanowski i Partnerzyr1; (od poniedziałku do piątku od 15 września godzina 16.30) rZdradyr1; (od 4 września - czwartki godzina 20.00) rPielęgniarkir1; (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 12.00) oraz rDzień, który zmienił moje życier1; (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 14.45).

Producentem seriali rDlaczego ja?r1;, rTrudne sprawyr1;, rDzień, który zmienił moje życier1; i rZdradyr1; jest firma Tako Media, rMalanowskiego i partnerówr1; - Constantin Entertainment, zaś rPielęgniarekr1; r11; ATM Grupa.

W niedzielę, 7 września, o godzinie 22.45 zobaczymy z kolei początek kontynuacji 9. najnowszego sezonu rKościr1; r11; emisje kolejnych perypetii światowej sławy antropolog dr Temperance rBonesr1; Brennan (Emily Deschanel) i agenta specjalnego FBI Seeleyr17;a Bootha (David Boreanaz) będą miały miejsce w kolejne niedziele.

W poniedziałkowe wieczory, w paśmie MegaHit Telewizja Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in.: rFaceci w Czerni 3r1;, rNiesamowity Spider-Manr1;, rSmerfyr1;, rNiezniszczalni 2r1;, czy rĹťona na nibyr1;.
 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 07-08-2014 14:51
    Powinni dodać do informacji prasowej, że tylko 1 odcinek Kości będzie o 22:45 przez mecz piłkarski. Reszta normalnie o 22:00. Szkoda, że nie przenieśli Pielęgniarek na lepszą porę. Bo Dlaczego Ja jest już do wymiany na coś nowego.
  • 2960
    #2 rotalplus dnia 07-08-2014 17:02
    Marek Bukowski i Kamilla Baar - ciekawe kiedy przyniosą inne duety, kwartety, trio i Bóg wie jeszcze co z BS albo MJM, żeby już kompletnie ludzie powariowali... Niektórzy będą mieć de ja vu od oglądania tych seriali

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.