Pożegnalny koncert Budki Suflera w Polsacie

MN 06/10/2014
Polsat
 Cztery dekady na scenie, dziesiątki przebojów, miliony sprzedanych płyt i tysiące koncertów zagranych na całym świecie. To dorobek jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych r11; Budki Suflera, który 19 paĹşdziernika zobaczymy na antenie Telewizji Polsat w wyjątkowym, pożegnalnym koncercie rOstatnie takie tango Budki Suflerar1; w katowickim Spodku.

Katowicki Spodek to ważne miejsce w historii zespołu, który koncertował tam wielokrotnie. W pamięci fanów zapisał się szczególnie koncert z 1999 roku, wydany na DVD, a podsumowujący 25 lat działalności zespołu. Teraz po 15 latach zespół znów zagra w tym samym miejscu i będzie to jedna z ostatnich okazji, aby posłuchać, jak brzmią w wersji koncertowej wielkie przeboje Budki: rJolka, Jolka pamiętaszr1;, rBal wszystkich świętychr1;, rTakie tangor1;, rSen o dolinier1;, rJest taki samotny domr1; czy rNie wierz nigdy kobiecier1;.


Budka Suflera
foto: materiały prasowe

W tym niecodziennym, pożegnalnym koncercie nie zabraknie gości specjalnych r11; na scenie pojawią się: Felicjan Andrzejczak, Izabela Trojanowska, zespół Bracia oraz Ewa Farna. To będzie prawdziwe rockowe show i godne pożegnanie jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki, słowem rOstatnie takie tango Budki Suflerar1;.

rOstatnie takie tango Budki Suflerar1; w niedzielę, 19 paĹşdziernika, o 22:05 w Polsacie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.