"Hello Kitty - Leśny Zakątek" od 15 listopada w Polsat JimJam [wideo]

MN 23/10/2014
Polsat JimJam
 Polsat JimJam od 15 listopada zaprasza do świata wesołej Kitty, który wypełnia przyjaĹşń, uprzejmość, kreatywność i mnóstwo radości. Dzieci wraz z bohaterami serialu animowanego rHello Kitty r11; Leśny Zakątekr1; zbudują herbatnikowe miasteczko, spróbują złowić gwiazdki, a nawet wybiorą się na przejażdżkę samochodem zrobionym z kiwi i precelków.

Kolorowy jak cukierek, pachnący ciasteczkami i smakujący jak najlepszy czekoladowy muffinek r11; taki właśnie jest Leśny Zakątek, dom Hello Kitty i jej przyjaciół. W tej uroczej krainie tytułowa bohaterka wraz z piekarzem Cynamonkiem, akordeonistką Melodyjką, wynalazcą Pompompurinem i niegrzecznym pingwinkiem Marudkiem żyją sobie beztrosko, spędzając czas na zabawie, domowych porządkach i drobnych pracach w ogrodzie.

Dzięki bajce dzieci nauczą się jak samodzielnie wymyślić wciągające zabawy, bez wykorzystania nowoczesnych urządzeń. Zobaczą, że ze starego prześcieradła, lampki i papierowych wycinanek może powstać teatr cieni, ze sznurka i gałganków r11; strach na wróble, z cukierków i nitki wspaniałe naszyjniki, a z winogron mini kręgle. Wszystko to w rytm wpadającej w ucho piosenki oraz w towarzystwie dyskretnych przekazów edukacyjnych, dotyczących m.in. wybaczania, wspaniałomyślności i troski o innych.rHello Kitty r11; Leśny Zakątekr1; to serial dla najmłodszych widzów Polsat JimJam. W serialu brak dialogów, a czynności wykonywane przez bohaterów komentuje narrator. Wersja ta powstała wyjątkowo trudną i wymagającą czasu techniką animacji poklatkowej.

Polsat JimJam zaprasza od 15 listopada do oglądania serialu animowanego rHello Kitty r11; Leśny Zakątekr1; codziennie o 08:45 i 18:00, a w dni powszednie dodatkowo o 12:10.

Ponadto wyemitowane zostaną maratony rHello Kitty r11; Leśny Zakątekr1;:
r6; sobota, 22 i 29 listopada w godzinach 12:10-13:10 (w te dni także pojedyncze odcinki o 08:45 i 18:00)
r6; niedziela, 23 i 30 listopada w godzinach 13:25-14:25 (w te dni także pojedyncze odcinki o 08:45 i 18:00)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.