Mikołajkowy Blok Reklamowy w Polsacie

PC 03/11/2014
Polsat
 Mikołajkowy Blok Reklamowy to od jedenastu lat wyjątkowe wydarzenie dla Polsatu i biura reklamy Polsat Media. Dzięki emisji specjalnego bloku reklamowego w Telewizji Polsat, a od kilku lat również w telewizji internetowej IPLA, można pomóc potrzebującym dzieciom r11; podopiecznym Fundacji Polsat. Jak co roku blok zostanie wyemitowany 6 grudnia o godz. 18:45, tuż przed głównym wydaniem rWydarzeńr1;.

Całkowity dochód z tej akcji zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat, której celem jest pomoc chorym dzieciom w dofinansowaniu ich leczenia i rehabilitacji. Przez 17 lat Fundacja Polsat objęła swoją pomocą 24 179 dzieci. Dzięki pomocy widzów udało się do tej pory zebrać prawie 12 milionów złotych. Zeszłoroczny Mikołajkowy Blok Reklamowy przyniósł niemal 1,5 mln złotych.

Tradycyjnie sprzedaż reklam w Mikołajkowym Bloku Reklamowym będzie wyłączona z ogólnej sprzedaży, a cena reklamy będzie uzależniona od poziomu widowni w całej populacji monitorowanej przez Nielsen Audience Measurement. Koszt emisji 30-sekundowego spotu wynosi 1 grosz za jednego widza, który go obejrzy.

O wyjątkowym charakterze Mikołajkowego Bloku Reklamowego będzie przypominać specjalna oprawa. Od 23 listopada Telewizja Polsat oraz stacje z Grupy Polsat, w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach, będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dodatkowo zapowiedzi będą emitowane w telewizji internetowej ipla, w ponadregionalnej stacji radiowej Muzo.fm oraz w telewizji wewnątrzsklepowej PRN Polska.

Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wcieli się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogą dziennikarze redakcji rWydarzeńr1; i Polsat News. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Ewa Gajewska, Bartosz Kurek, Jan Mikruta i Mariusz Abramowicz. Świętego Mikołaja w studio rWydarzeńr1; gościć będzie Jarosław Gugała.

Telewizja Polsat w podziękowaniu wyemituje przynajmniej 50 spotów prezentujących logotypy wszystkich firm, które zdecydują się na wsparcie Mikołajkowego Bloku Reklamowego.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.