Robert Bernatowicz gościnnie w "WidziMiSię" w Polsat News 2 [wideo]

MN 22/11/2014
Polsat News 2
 W tym tygodniu w magazynie rWidziMiSięr1; w Polsat News 2 zadebiutował Robert Bernatowicz, znany widzom m.in. z rBiznes Informacjir1;. Bernatowicz zastępował Michała Figurskiego, który nie mógł prowadzić programu z powodu choroby. Robert Bernatowicz był gospodarzem rWidziMiSięr1; w środę i czwartek. Poprowadził też piątkowe podsumowanie tygodnia.

We wtorek Michała Figurskiego zastępowała Beata Grabarczyk, szefowa anteny Polsat News 2, która także już wcześniej była gospodynią magazynu w przypadku nieobecności Figurskiego. Jednak dzień póĹşniej w roli prowadzącego widzowie zobaczyli właśnie Roberta Bernatowicza, który początek programu prowadził w masce przedstawiającej twarz Michała Figurskiego.

Stałym gospodarzem rWidziMiSięr1; pozostaje Michał Figurski, który od wtorku nie pojawiał się również w radiu Muzo.fm, gdzie razem z Kamilem Olszewskim prowadzi audycję rPrzepraszamy za usterkir1; (od poniedziałku do piątku od 08:00 do 10:00). rWidziMiSięr1; można oglądać od poniedziałku do piątku o 22:00 w Polsat News 2 i 23:55 w Polsat News. Jest to subiektywny przegląd wydarzeń dnia z udziałem zaproszonych do studia gości.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.