Polsat Media najlepszym biurem reklamy TV w 2014 roku w Polsce

PC 02/12/2014
Polsat Media
 Polsat Media poinformowało, że w corocznym badaniu przeprowadzonym przez redakcję Media i Marketing Polska, zostało ono najwyżej ocenionym biurem reklamy spośród wszystkich biur reklamy telewizyjnej działających na polskim rynku.

Ten wynik jest dla nas niezwykle ważny. W 2014 roku do Polsat Media dołączyło 19 nowych stacji telewizyjnych oraz stacja radiowa. Udało nam się utrzymać najwyższe standardy obsługi przy tak dynamicznym wzroście naszego portfolio, co uważamy za nasz wielki sukces!

W tegorocznym raporcie Polsat Media zyskało najwyższe oceny w takich kategoriach jak: szybko i sprawnie reaguje na potrzeby klienta, gwarantuje wysoki poziom obsługi przez handlowców, rozlicza się dokładnie po zakończeniu kampanii. Ponadto redakcja Media i Marketing Polska oceniła nasze biuro jako najbardziej kreatywne.

W zastosowanej przez magazyn MiMP pięciopunktowej skali, gdzie 5 jest oceną maksymalną, ogólny wynik Polsat Media wyniósł 4,03 (dla porównania: TVP r11; 3,72; IDMnet r11; 3,62; Atmedia r11; 3,50; TVN Media r11; 3,48). Wśród ankietowanych znaleĹşli się pracownicy domów mediowych lub agencji reklamowych odpowiedzialnych za media.

Cały czas ciężko pracujemy nad tym, by nasze biuro się rozwijało i zmieniało na lepsze. Mamy nadzieję, że nasze starania będą przez Państwa docenianie i również w kolejnych latach sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.