Polsat w grudniu pokazał nieaktualną pogodę z lata [akt.]

MN 06/12/2014
Polsat
 Bardzo duża wpadka przydarzyła się dzisiaj Telewizji Polsat. Po rWydarzeniachr1; stacja pokazała nieaktualną prognozę pogody. Mimo, że dzisiaj Mikołajki, 6 grudnia, widzowie Polsatu zobaczyli prowadzoną przez Marka Horczyczaka letnią prognozę pogody z temperaturami w dzień nawet powyżej 20 stopni, a także z burzami.

Warto wyjaśnić, że prognoza pogody nadawana w Polsacie nie jest emitowana na żywo. W tym czasie w studiu Polsat News trwa rGość Wydarzeńr1;. Główny Polsat emituje więc prognozę nagraną wcześniej, a pokazywaną na żywo w Polsat News. Dzisiaj pomylono pliki i wyemitowano stare nagranie. To wpadka tym bardziej bolesna dla stacji, że miała miejsce 6 grudnia po Mikołajkowym Bloku Reklamowym i rWydarzeniachr1;, które zazwyczaj gromadzą rekordową liczbę telewidzów.

Widzowie od razu wyłapali tę wpadkę. Na profilu stacji na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, także ilustrowanych zdjęciami przedstawiającymi pomyłkowo nadaną pogodę.


Zdjęcie z profilu stacji na Facebooku, opublikowane przez jednego z widzów


Aktualizacja
Pomyłka była wynikiem błędu ludzkiego. Stacja nie przeprosiła widzów za wyemitowanie niewłaściwej prognozy pogody.
 

Komentarze

 • 3099
  #11 damiankk1997 dnia 07-12-2014 12:21
  Hahahaha jaka wpadka icon_green Szkoda, że nie oglądałem icon_cry Ciekawe, czy jakoś przeproszą, na profilu na facebooku mimo, że tyle jest o tym komentarzy to Polsat nie dał oświadczenia jeszcze, tak czy inaczej w Łapu-Capu na pewno będzie to odtworzone icon_green
 • 4508
  #12 ewaulatowska dnia 07-12-2014 12:30
  Mam kwestie do przemyślenia dla Pani Ewy Gajewskiej prowadzącej dziś serwis informacyjny, a mianowicie, czy jeśli ma Pani urlop od poniedziałku 22 grudnia to liczy go Pani od 19 grudnia piątku. Tak podała Pani dziś ferie świąteczne szkolne dla uczniów. Chciałam Pani również nadmienić że ja 20 grudnia będę jeszcze w pracy, a jestem nauczycielem, który podobno ma ferie od 19. Uważam, że tego rodzaju informacje niczemu nie służy a jedynie skłóca środowiska, chyba że o to Pani chodziło w tej wypowiedzi ...............
 • 3537
  #13 Liverpool802 dnia 07-12-2014 18:51
  Swoją drogą chciałoby się mieć taką pogodę o tej porze oczywiście bez burz icon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.