Filmowa środa w Polsacie

MN 02/08/2007
Polsat
 Na środę - 15.08.07 (święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny ), Polsat przygotował osiem propozycji filmowych. Wśród nich znalazły się dwie premiery telewizyjne: Nie wierzcie bliźniaczkom: Hawajskie wakacje i Wychować Waylona.

Pierwsza propozycja to Milionerzy - bajka animowana dla dzieci. Film opowiada historię psa Chuffie'go, porzuconego przez właścicieli na poboczu drogi. Początek seansu o 08.00. O 09:45 Polsat zaprasza na komedię Cygańskie dziewczę (USA, 1936). Film przedstawia kolejne przygody Flipa i Flapa.

O 11:00 pierwsza premiera telewizyjna: Nie wierzcie bliźniaczkom: Hawajskie wakacje (Komedia, USA, 1989), czyli dalsze losy sióstr: Megan, Lisy i Jessie. Tuż po zakończeniu tego filmu, Polsat zaprasza na komedię romantyczną - Wychować Waylona (USA, 2004, premiera telewizyjna). Film opowiada historię dziewięcioletniego. osieroconego chłopca - Waylona, który zostaje oddany pod opiekę ciotki, a następnie trafia do rodziców chrzestnych (początek o 12.50).

O 14:40 słoneczna telewizja pokaże komedię sensacyjną - Nowa zasadzka (USA, 1993). Film, którego akcja toczy się w Newadzie, ukazuje losy Luelli Delano, która będąc głównym świadkiem w procesie przeciwko szefowi organizacji przestępczej, jest ukrywana przez policję. Kobiety szuka jednak płatny zabójca.

Kolejna propozycja filmowa to komedia SF - Ewolucja (USA, 2001). Film zaczyna się groźnie - na pustynię w Arizonie spada meteoryt, na którym znajdują się nieznane organizmy z kosmosu. W Ewolucji zobaczmy m.in. Davida Duchovnego (start: 20.00). O 22:05 coś dla fanów thrillerów - Sekta (USA/Kanada, 2000). Luke McNamara zostahe członkiem elitarnego stowarzyszenia, skupiającego wybranych studentów renomowanej uczelni, Yale. W środowisku studentów dochodzi jednak do tragedii.

Filmowy dzień zakończy się komedią romantyczną - Ta jedyna (USA, 1996). Film opowiada historię dwóch braci, którzy prowadzą między sobą wieczną rywalizację, także o względy tej samej kobiety (początek: 00:10),

W ramówce znajdzie się także mecz Polska - Słowacja, który rozegrany zostanie w ramach siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera (początek relacji "na żywo" o 17.00).


Informacje o filmach: Polsat.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.