Gwiazdy skaczą do wody - nowe show na żywo w Polsacie

MN 15/12/2014
Polsat
 W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się program rCelebrity Splashr1;. Zobaczymy w nim 24 znane osoby, które zmierzą się w skakaniu do wody. Jak na swoich stronach internetowych informuje poznańska rGazeta Wyborczar1;, show będzie realizowane na głębokim basenie Term Maltańskich. Program będzie nadawany na żywo.

W kolejnych odcinkach show będzie mogła uczestniczyć publiczność. Na trybunach zmieści się 4 tysiące osób. W show uczestnicy najpierw będą rywalizować w sześciu drużynach w czterech odcinkach eliminacyjnych. Najlepsze dwie osoby z każdego odcinka awansują do dalszego etapu. W jury zasiądzie Otylia Jędrzejczak i dwie inne osoby, których nazwiska nie są jeszcze znane. Punkty jurorów zostaną połączone z głosami widzów. Uczestnicy rCelebrity Splashr1; będą próbować: backflipa (salta w tył), salta i skomplikowanych nurkowań z zawrotnej wysokości.


rCelebrity Splashr1;
foto: Eyeworks


Program pojawi się na antenie Polsatu wiosną. Nie jest jeszcze znany dzień oraz godzina emisji. Format należy do firmy Eyeworks. Zgodnie z regułami formatu, każdy odcinek trwa od 90 do 120 minut.
rCelebrity Splashr1;
foto: Eyeworks

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.