Polsat szuka specjalisty ds. public relations

MN 22/01/2015
Polsat
 Telewizja Polsat poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. public relations. Stacja oferuje ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy. Zgłoszenia można przesyłać drogą e-mailową.

Od kandydatów Polsat oczekuje: minimum 3-letniej praktyki zawodowej na podobnym stanowisku, znajomości branży medialnej, umiejętności efektywnej komunikacji, umiejętności swobodnego redagowania tekstów, swobody w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi komunikacji internetowej, wiedzy dotyczącej kreowania wizerunku firmy, kreatywności w wykonywaniu powierzonych zadań, doskonałej organizacji pracy i dyspozycyjności.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: rekrutacja@polsat.com.pl z dopiskiem rSpecjalista ds. PRr1; w tytule. Stacja zaznacza, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.
 

Komentarze

  • 2938
    #1 K4016td dnia 22-01-2015 20:46
    Mistrzowie kontekstu. Wyżej mamy newsa o fatalnych warunkach zatrudnienia w Polsacie a tu ponoć Polsat zapewnia 'przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy.' icon_green
  • 1
    #2 MN dnia 22-01-2015 21:22
    K4016td, To było niezamierzone icon_green.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.