Znamy uczestników "Celebrity Splash!" w Polsacie [wideo]

MN 13/02/2015
Polsat
 Znamy już listę uczestników programu rCelebrity Splash!r1;, który na antenie Polsatu zadebiutuje w marcu. Do wody będą skakać, m.in.: Monika Mrozowska, Misheel Jargalsajkhan, Przemysław Cypryański, Robert Moskwa, Andrzej Supron, Przemysław Saleta, Bilguun Ariunbaatar i Maciej Dowbor.

Lista uczestników:
r6; Elżbieta Jędrzejewska
r6; Saszan
r6; Ilona Felicjańska
r6; Aleksandra Ciupa
r6; Dorota Czaja-Bilska
r6; Monika Mrozowska
r6; Misheel Jargalsajkhan
r6; Odeta Moro
r6; Rozalia Mancewicz
r6; Julia Wróblewska
r6; Adam Kraśko
r6; Przemysław Cypryański
r6; Robert Moskwa
r6; Andrzej Supron
r6; Andrzej Młynarczyk
r6; Piotr Świerczewski
r6; Tomasz Puzon
r6; Przemysław Saleta
r6; Bilguun Ariunbaatar
r6; Andrzej Szczęsny
r6; Darek KuĹşniak
r6; Maciej Dowbor
r6; Włodzimierz Matuszak
r6; Radosław Liszewski

Uczestników potwierdzono na profilu programu na Facebooku.

Post użytkownika tvpolsat.info.


Program będzie nadawany z poznańskich Term Maltańskich w każdą sobotę wieczorem, przy 2000 osób publiczności na widowni. rCelebrity Splash!r1; to wielkie telewizyjne show dla całej rodziny, w którym gwiazdy staną przed niecodziennym wyzwaniem: będą musiały wykonać skok do wody r11; taki jak na prawdziwych zawodach sportowych. Dotychczas takich wyczynów podejmowali się wyłącznie zawodowcy, dlatego występ przed kamerami poprzedzi intensywny trening pod okiem najwyższej klasy trenerów. Każdy z uczestników będzie musiał zmierzyć się ze swoimi słabościami i zrobić wszystko, aby przekroczyć granicę strachu. Zawodowi skoczkowie mówią, że wieża 10-metrowa nie wybacza błędów. Ta wysokość to prawie pięć pięter. Wyczyny uczestników programu będzie oceniać jury. Zawodnicy będą musieli wykazać się nie lada determinacją i umiejętnościami, aby przejść do następnego etapu i przekonać do siebie widzów oraz wymagających jurorów.
 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 13-02-2015 15:31
    Zaskakująco dobra obsada tzn. dużo znanych osób z różnych dziedzin. Do tego spora cześć młoda i ładna / przystojna. Ludzie na pewno się zainteresują. Pytanie jaki będzie odbiór. Program na pewno jest bardzo drogi i ma mało odcinków, a do tego liczba celebrytów na następne odcinki jest ograniczona.
  • 4283
    #2 FanForFAN dnia 13-02-2015 18:40
    Super nie mogę się doczekać .

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.