Joanna Koroniewska poprowadzi "Tajemniczy składnik" w Polsacie

MN 22/02/2015
Polsat
 10 marca na antenie Polsatu zadebiutuje program rTajemniczy składnikr1;, który poprowadzi Joanna Koroniewska. Do nowego cyklu, którego partnerem jest firma Electrolux Poland, prowadząca zaprosi znanych kucharzy i ekspertów kulinarnych. Zaprezentują oni, jak samemu w swojej własnej kuchni przygotować dania rodem z najlepszej restauracji.

Goście programu (m.in. Przemysław Błaszczyk, Paweł Kibart, Paweł Wałęsa, Marcin Przybysz i Martin Gimenez Castro) opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z wieloletnią pracą w kuchni. Podzielą się z widzami swoimi przepisami na potrawy. Zdradzą także ciekawostki oraz tajemnicze składniki, które sprawiają, że ich dania zawsze pięknie wyglądają i wyjątkowo smakują. Eksperci przekonają też prowadzącą, że bardzo ważną rolę przy przygotowywaniu potraw odgrywają urządzenia kuchenne. Jednym z tajemniczych składników kucharzy jest z pewnością para, a dokładniej powolne gotowanie w niskiej temperaturze produktów zapakowanych próżniowo.

Producentem wykonawczym rTajemniczego składnikar1; jest firma Jake Vision. Za reżyserię i scenariusz odpowiadają Jan Kepinski, Małgorzata Dacko i Anna Ĺťak. Emisja we wtorki po programie rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1;, około 21:35.
 

Komentarze

  • 3537
    #1 Liverpool802 dnia 22-02-2015 00:59
    To już nie mieli kogo zaprosić tylko Pawła Kibarta ? hehe icon_smile
  • 2960
    #2 rotalplus dnia 22-02-2015 13:52
    W rodzince raĹşniej: jest "mamusia", jest mąż to i Joasia musiała coś dostać

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.