Dwa nowe seriale od marca w Polsat JimJam

MN 28/02/2015
Polsat JimJam
 W niedzielę, 1 marca na antenie Polsat JimJam zadebiutuje serial rPotworek Matma i jego drużynar1;. Celem serialu jest pokazanie dzieciom, że matematyka jest dookoła nas, a z liczenia można czerpać radość. Matematykę można dostrzec nawet przy wykonywaniu najprostszych czynności. Tego samego dnia na antenie stacji będzie miała miejsce premiera serialu rDzieciaki-zwierzaki: Podwodna misjar1;.

W serialu rPotworek Matma i jego drużynar1; na dzieci czeka zabawa z liczbami, miarami i figurami geometrycznymi, a ich nauczycielami będą najprawdziwsze, aczkolwiek sympatyczne potwory. Który z nich stanie się ulubieńcem najmłodszych widzów r11; zabawny, przyjacielski i nieco niezdarny Matma, lubiąca działać według własnych zasad Lila, czy może zwariowany Śluzek? Jedno jest pewne r11; dzięki przyjaznym potworkom i ich pasji do rozwiązywania zagadek matematycznych mali widzowie zobaczą, że przy matematyce można się świetnie bawić.

rPotworek Matma i jego drużynar1;: codziennie o godz. 07:38, 20:30 i 01:30, a w dni powszednie dodatkowo o godz. 14:30. W kolejne weekendy ponadto maratony r11; w sobotę od 13:25, a w niedziele od 14:40.

rPotworek Matma i jego drużynar1;
rPotworek Matma i jego drużynar1;
foto: Polsat JimJam


Również 1 marca Polsat JimJam rozpocznie emisję serialu rDzieciaki-zwierzaki: Podwodna misjar1;. Jest to kontynuacja serii dokumentalnych dla dzieci rW rodzinie zwierzątekr1; i rDzieciaki-zwierzakir1;. Dzięki nowemu cyklowi mali widzowie poznają tym razem zwierzęta zamieszkujące podwodne krainy. Wśród nich znajdą się: zawsze skore do zabawy delfiny, tajemnicze rekiny, wdzięczne żółwie morskie i wiele innych gatunków. Przewodnikami po tym wspaniałym świecie przyrody będą animowane postacie Sara i Max oraz ich nieodłączna przyjaciółka Emma, postacie, które nie pojawiały się w poprzednich seriach. Celem serialu jest pokazanie dzieciom analogii między światem ludzi i morskich zwierząt oraz uwrażliwienie ich na przyrodę.

rDzieciaki-zwierzaki: Podwodna misjar1;: w dni powszednie o 06:10, 12:40 i 22:20, a weekendy o 06:10 i 22:20.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.