Polsat Media kończy współpracę z Netshare

PC 01/04/2015
Polsat Media
 Od 1 kwietnia 2015 roku biuro reklamy Polsat Media skoncentruje swoją działalność w obszarze online na sprzedaży powierzchni reklamowej w największej telewizji internetowej ipla oraz na realizacji projektów specjalnych i akcji niestandardowych, łączących online i telewizję. Jednocześnie Polsat Media obsługuje reklamowo witryny internetowe reprezentowanych kanałów 3rd party.

Od 1 kwietnia 2015 roku Polsat Media przestaje obsługiwać reklamowo sieć Netshare, która przechodzi do nowo powstałej spółki Netshare Media Group.

Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media:
Koncentrujemy się na sprzedaży reklam w naszym wiodącym produkcie ipla i na dynamicznie rozwijającym się segmencie VOD. Stawiamy także bardzo mocno na rozwój projektów specjalnych i akcji niestandardowych, zarówno stricte internetowych, jaki i crossmediowych w ramach produktów z naszego portfolio.


Aktualna oferta biura reklamy Polsat Media to 48 kanałów telewizyjnych, największa telewizja internetowa ipla, ponadregionalna stacja radiowa Muzo.fm oraz in-store TV PRN Polska.

Sieć Netshare, należąca do spóki Redefine, to kilkanaście własnych serwisów tematycznych, takich jak np. Poszkole.pl, TwojaPogoda.pl czy FrazPC.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.