Teleturniej "Mistrz zakupów" od 6 czerwca w Polsacie

KO 26/05/2015
Polsat
 Jesteś mistrzem lub mistrzynią w zakupach? Udowodnij to i wygraj 250 tys. złotych. Już od 6 czerwca Telewizja Polsat zaprasza na nowy teleturniej pod tytułem rMistrz zakupówr1;, który poprowadzi Piotr Gąsowski.
W każdym z 13 odcinków programu weĹşmie udział 3 uczestników. Będą mieli maksymalnie 5 minut na zakupy. A zazwyczaj jeszcze mniej, by podołać wyzwaniu. Czy tyle czasu wystarczy, by zrobić zakupy sprawnie, szybko i z pomysłem? Pierwsze zadanie konkursowe to zdrowe śniadanie dla 5 osobowej rodziny. Liczy się czas oraz ilość wydanych pieniędzy. Osoba, która będzie najbliżej wyznaczonej kwoty, a jej koszyk będzie wypełniony najwłaściwszymi produktami śniadaniowymi, wygra ten odcinek.

Tematy kolejnych odcinków to: wielki grill, polowanie na promocje, lodówka studenta oraz m.in. siła w duecie, czyli przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Zwycięzca każdego odcinka konkursowego otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł. Liczy się kreatywność. Chodzi nie tylko o jakość, przydatność produktów spożywczych i ilość wydanych na nie pieniędzy. Ale zobaczymy też, który z uczestników jest najsilniejszy, najszybszy i najsprytniejszy.

W jednym z kolejnych odcinków zawodnicy wezmą bowiem udział w konkurencjach sprawnościowych m.in.: dla miłośników kuchni włoskiej r11; przygotowanie pizzy. Dzięki programowi widzowie przekonają się, że czynność tak prozaiczna jak zakupy to nie obowiązek, lecz wspaniała rozrywka. Będzie szybko, zabawnie i z klasą. W ostatnim, 13. odcinku do rywalizacji przystąpi 12 zwycięzców z 12 odcinków plus 1 nowy uczestnik i wszyscy będę walczyć o główną wygraną: 250 000 zł. Dużo emocji, mało czasu, ale za to wielka kasa wygrania.

Producentem rMistrza zakupówr1; jest firma TFP Sp. z o.o. Za reżyserię odpowiada Michał Brożonowicz. Autorami scenariusza są: Olga Cerkaska i Michał Brożonowicz. Debiut produkcji na antenie Telewizji Polsat w sobotę 6 czerwca, o godz. 18:40.
 

Komentarze

  • 3937
    #1 Felippe dnia 26-05-2015 19:48
    To ten teleturniej będzie trwał tylko 5 minut.
  • 1349
    #2 DamianCP dnia 27-05-2015 14:32
    To wszystko dla reklamy ten cały teleturniej

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.