Kabaretowy Boxing Night w Polsacie

PC 29/05/2015
Polsat
 Jeden ring, dwie drużyny, cztery rundy, troje sędziów, jeden konferansjer i jeden zwycięzca wyłoniony tylko i wyłącznie przez publiczność na gali, jedynej w swoim rodzaju. Tego wieczoru zmierzą się na skecze i stand-upy gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Kabaret Młodych Panów i Kabaret Pod Wyrwigroszem i ich wspaniali goście m.in. Maria Czubaszek. A ten pojedynek w wadze bardzo śmiesznej poprowadzi Marcin Wójcik.

Kto był lepszy w danej konkurencji kabaretowej? Kto wykazał się doskonałym poczuciem humoru? Kto mocniej spuentował? Widzowie zaproszeni do studia o tym zdecydują... salwami śmiechu. W wyborze zwycięzcy pomoże publiczności trzyosobowe jury, w skład którego wchodzą: kobieta, która powala wdziękiem, urodą i talentem - Sonia Bohosiewicz, artysta wszechstronny, który tym razem podjął się liczenia punktów - Marcin Daniec i jedyny człowiek w tym towarzystwie, który nie tylko teoretycznie zna się na boksie, czyli słynny pięściarz Dariusz Michalczewski.

Do rywalizacji o Pas Mistrzów staną dwie drużyny, znane ze śmiałych posunięć i kontrowersyjnych zagrań. Zapowiada się ostra walka na dowcipy i każda ze stron mogła sięgnąć po sławne rrezerwyr1;. rZawodnikówr1; Kabaretu Młodych Panów będzie gościnnie wspierać: prawdziwa dama i zarazem mistrzyni ciętej riposty - Maria Czubaszek i Mariusz Kałamaga, czyli lider formacji Łowcy.B. Natomiast drużynę Kabaretu Pod Wyrwigroszem będą reprezentować juniorzy, ale już z dorobkiem - człowiek o wielu twarzach, czyli Tomasz Kowalczyk z kabaretu Czesuaf oraz aktor i tancerz - Antoni Królikowski. Pierwsza runda i pierwszy skecz premierowy. Rozpoczyna Kabaret Młodych Panów skeczem o bieganiu. W tym starciu Kabaret Pod Wyrwigroszem zrewanżuje się opowieścią or30; podrobach. Druga runda to stand-upy, najbardziej niegrzeczna i nieprzewidywalna z kabaretowych form scenicznych. Mariusz Kałamaga i Tomek Nowaczyk opowiedzą o seksie. W trzeciej rundzie będziemy świadkami popisów gwiazdorskich: Maria Czubaszek odwiedzi zakład pogrzebowy, a Antoni Królikowski i Tomek Nowaczyk spróbują rozśmieszyć policjanta. Na finał - improwizacje. Obie drużyny przygotują improwizowane scenki na tematy zadane z widowni.

Czekają nas ekstremalne emocje. Sobota, 6 czerwca, o 20:00 w Telewizji Polsat.
  

Komentarze

 • 3937
  #1 Felippe dnia 29-05-2015 19:49
  Zamiast Kabaretu Pod Wyrwigroszem, powinien być Kabaret Skeczów Męczących.
 • 1831
  #2 Staszek dnia 29-05-2015 19:54
  Czyżby to był ten odcinek pilotowy, który był nagrywany jakieś pół roku temu? TO może być test dla przyszłości programu.
 • 1
  #3 MN dnia 29-05-2015 20:16
  Dokładnie, to ten pilot icon_smile.
 • 3937
  #4 Felippe dnia 30-05-2015 23:23
  Czyli jeśli pilot będzie miał dobrą oglądalność, to możliwe, że na jesieni zobaczymy więcej kabaretowych walk?
 • 1831
  #5 Staszek dnia 31-05-2015 15:34
  @Felippe Nie można tego wykluczyć. To jest własny pomysł, a nie zagraniczny format więc jak wynik będzie dobry to powinni iść w tym kierunku. Minus jest taki, ze w tym samym czasie będzie finał Ligi Mistrzów i mecz Polska - Iran w Lidze Światowej.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.